Fashion Christamas Eve Dom restoranis Foto: Martin Dremljuga
Ennegi on ette tulnud, et mees käib kordamööda kahe sõbrannaga. Nii on juhtunud ka selle loo naistega, kusjuures kolmnurgaga on kõik osapooled rahul, sest lugu puudutab ainult seksi.

Toomas (45) ilmus Maarika (38) ja Kristi (43) ellu ning kogu nende seltskonda juba rohkem kui kümme aastat tagasi seoses ühise hobiga. Maarika meenutab, et kuna tal oli siis värske ja kuum suhe ning silmi jätkus vaid ühele mehele, ei pakkunud Toomas talle tollal huvi. Toomaselgi ei paistnud peale vestluse Maarikale mingeid ootusi olevat. 

Maarika mäletab, et seltskonna teised naised, sealhulgas Kristi, olid mehest vägagi võlutud. Teda pani lausa imestama see trall, mis Toomase ümber järsku käima läks. Mehe näol oli tegu justkui loteriivõiduga, mida nii mõnigi ihaldas. 

Loteriihimulistele omakorda tegi tuska see, et mees vaatas samal ajal tüdrukuid hoopis väljastpoolt nende seltskonda. Toomas jahtis üht neidu, kes ei tundunud naistele ei ilus ega seksikas, kuid too andis Toomasele korvi. Kuna mees tegi ka väga head massaaži, tahtsid Maarika sõbrannad üksteise võidu tema käte alla pääseda – see oli hea võimalus mehega intiimsemalt kahekesi jääda.