Eesti Naine
“Pole midagi lõbusamat, kui saata korda ilmvõimatut,” lisas Ingrid (50) Walt Disney sõnad oma impulssotsusele kandideerida Eesti Naise imagokampaanias.

Sama mõtet sisendab Viljandi Kesklinna Kooli 5. klassi klassiõpetaja ka oma õpilastele. Neil on tundides palju arutelu omavahelistest suhetest, mõistmisest, empaatiast. Klassis valitseb mõnus sõbralik õhkkond.

Ingrid on täiskasvanud tütre ja gümnaasiumiealise poja ema. Linnanaisena põikab ta vabadel hetkedel vanemate suvekoju, kus tuleb toime maa- ja mullatöödega. Kuid ta ei jäta end rõõmustamata ka teatri, kino, uue raamatu, juuksuris ja kosmeetikus käiguga. Või sõidab koos sõbrannaga spaapuhkusele, et puhtaks saaksid nii ihu kui ka hing.

Elu on veeretanud teele mitmeid proovikive, et näha, kuidas Ingrid neist üle astub. Elegantselt! Toimetulek tööalase läbipõlemisega ning otsast alustamine pärast abielulahutust on teinud temast kogemuste võrra rikkama inimese. “Kõik see on olnud üks suur õppetund, mis on muutnud mind tugevamaks ja iseseisvamaks. Kõigest leidub väljapääs,” ütleb ta julgustuseks neile, keda elu keerdkäigud kohutavad.

Meil kõigil on oma tee, oma lugu. Ajakiri Eesti Naine usub, et iga naine on oma elus kõige olulisem - OMA ELU KAANESTAAR ning oleme naistele sel teekonnal inspireerijaks ning toeks.