HELEN ARDER (36), stjuardess Eesti Naine
Stjuardess Helen (36) usub, et imed on olemas. Sellisena ta meile napi enesetutvustuse läkitaski: “Usun imedesse!”

Miks ka mitte – tihedat konkursisõela on tulnud tal läbida korduvalt. Siis, kui tegi sisseastumiseksameid muusikaakadeemiasse – Helen on koolitatud ooperilaulja. Või siis, kui otsustas tööintervjuule minna, mitte solistiks, vaid stjuardessiks! Kandidaatide juures hinnati reageerimisvalmiduse, keelte- ja hea suhtlemisoskuse kõrval ka elukogemust, mida kolme lapse emal on küllalt. Helen võib maha rahustada igaühe, kel lennuhirm. Hoiab hädasolija käsi ning üheskoos hingates saadakse paanikast üle.

Eesti Naine

Ennast hoiab ta vormis liikumisega, 20 000 sammu päevas on tavaline. Kõndimine loob kehas ja vaimus tasakaalu. Samal ajal saab kuulata muusikat, üks lemmikuid on vanamuusikaansambel Floridante.

Nüüd, kui lennujaama tööle kõndida on vaja vähem, tegutseb Helen vegankohvikus, kus nii menüü kui ka inimestega suhtlemine talle väga sobivad.

Usume imedesse, küllap saavad ära jäänud lennuplaanid ka mingil hetkel taas teoks!

Meil kõigil on oma tee, oma lugu. Ajakiri Eesti Naine usub, et iga naine on oma elus kõige olulisem - OMA ELU KAANESTAAR ning oleme naistele sel teekonnal inspireerijaks ning toeks.