Anni ja Tomi Rahula Foto: Rauno Volmar
Millised on selle hooaja märksõnad rannariietemoes?
Marc & André disainer Alesya Lyubenko: Moes on huvitavad lillemustrid, sportlik joon, naiselikud ja läbipaistvad materjalid, võrk ja tikandid. Palju on tekstuurseid ja pehmeid kangaid koos silmapaistvate aksessuaaridega. Värvidest on kollektsioonis valge, punane, petrooleumiroheline, ploomililla ja türkiis. Sinine ja must on meie klassikud.
Foto: Kristjan Lepp / Eesti Naine
Mida te ei soovitaks plaažile mitte mingil juhul?
Marc & André rannarõivaste tootejuht Anna Maria Toom: Halvasti istuvad väljaveninud rannarõivad oleks aeg välja vahetada. See, kui pidevalt midagi sättima peab, tapab kandja enesekindluse. Bikiinitopp, nagu rinnahoidjagi, lihtsalt peab olema õiges suuruses ja mõõdus.
Alesya: Ei soovita vanamoodsat babuška-look’i. Kandke aktuaalseid värve ja trendikaid lõikeid. Olge moodsad ja armastage ennast.
Foto: Kristjan Lepp / Eesti Naine

Millised on teie endi lemmikud?
Anna:
Vaieldamatult mudelid, millel on kasutatud pitse, tikandeid ja läbipaistvaid võrkkangaid! Selles suunas liigub praegu ujumisrõivaste trend maailmas.
Alesya: Minu lemmikud on mudelid, kus on kasutatud eklektilist kombineerimist – kokku miksitud erinevad julged kangad ja trükid. Näiteks kombo, kus olen kasutanud suureaugulist venivat võrkkangast, erksavärvilist tekstuurset trükikangast ja sportlikku lõiget.

Rohkem fotosid juuli Eesti Naises!