Wikipedia
Täna saaks „Ameerika printsess“ ja maailma üks võimsamaid naishääli Whitney Houston 55-aastaseks. Sel puhul toob kino Artis välja eluloofilmi „Whitney. Luba olla mina ise“. Seni avaldamata videokaadrite ja eksklusiivsete kontsertsalvestustega rikastatud film jutustab Whitney Houstoni uskumatust ja hingekriipivast elust talle kõige lähemate inimeste suu läbi, otsides ka võimalikke põhjuseid andeka lauljatari emotsionaalsele kokkuvarisemisele.


10 eksklusiivsel eriseansil on võimalus näha jumaliku hääle ja välimusega lauljatari enneolematut lavakarjääri, kuulsuse kõrghetki, kukkumist uimastipõrgusse ning äkilist surma. Tunnustatud režissööri Nick Broomfieldi film räägib naisest, kes oli superstaari võrdkuju. 2009. aastal kanti ta Guinnessi rekordite raamatusse kui maailma kõigi aegade auhinnatuim naisartist. Tema plaate müüdi enam kui 200 miljonit.
Kümneid kordi on meie teleekraanidel näidatud filmi “Ihukaitsja”, kus ta mängis koos Kevin Costneriga ja esitas Dolly Partoni laulu I Will Always Love You”, mis oli 14 nädalat Billboardi singliedetabelis ja tõusis uuesti edetabeli esikolmikusse pärast lauljanna surma.
Ehkki Whitney oli teeninud miljoneid dollareid, olnud edetabelite tipus sagedamini kui biitlid ja arvatud kõigi aegade parimate lauljate hulka, ei leidnud ta siiski vabadust olla tema ise ning hukkus traagiliselt vaid 48-aastasena 11. veebruari 2012.
Kolm aastat hiljem suri Whitney Houstoni ja Bobby Browni 22aastane tütar Bobbi Kristina Brown. Aasta hiljem lubas kohtunik avalikkusele teatada, et neiu oli surnud vette vajumise ja uimastimürgistuse tagajärjel. Ta oli pruukinud kanepit, alkoholi, rahusteid ja ärevusevastaseid ravimeid. Tütar suri samamoodi nagu ta ema.

Seansid:
9., 10, 12, 15, 16, 24, 25, 29, 30, 31 august kell 19.00