Pexels.com
Henri on üldiselt korralik abielumees, aga kuna mitmed tuttavad rääkisid tema kuuldes ikka teatud erootikaportaalist, otsustas ta endale sinna konto teha ja lihtsalt uudishimust ning uute elamuste saamiseks selles maailmas ringi vaadata.

Tavaliselt ammused sõbrad Henri ja Madis oma intiimelust ei rääkinud, aga viimasel korral, kui nad koos pubis käisid, rääkis Henri sõbrale ootamatult oma patuelust, mida ta varem polnud elanud.

Lihtsalt vaatavad ringi erootikaportaalis

Henri rääkis, et avastas seal portaalis väga põneva täiesti uue maailma. Ja see maailm kutsus nii, et vahel oli mehel hirm, et ta jääb oma naisele vahele. Talle tundus, et seal on pool Eestit kohal. Naisi oli igas eas ja fotodel igasugustes poosides, pesu väel ja päris alasti. Enamasti olid näod varjatud, aga vahel ka mitte.

Tasapisi läks Henri julgemaks ja hakkas naistele tervitusi saatma. Mõni vastas ka. Ju ta polnud kuigi osav suhtleja, aga paljud naised kirjutasid Henri meelest üsna ülbelt vastu, et nad ei soovigi tutvuda. Henri jõudis ikka korduvalt imestada, miks on vaja internetiportaali panna oma poolalasti või alasti pildid lihtsalt teistele vaatamiseks. Loogiline oleks ju võimalikult atraktiivsed pildid panna siis, kui tahad võimalikult palju tuvumissoove saada. Aga ta ei saanudki sellest aru.

Mõni naine kirjutas küll pikemalt, aga lisas ka, et vaatab ainult ringi siin. Henri imestas, et on ikka maailm, tuhanded naised panevad endast alasti pildid avalikku kohta üles ja ütlevad, et nad lihtsalt vaatavad ringi ega tegele millegi siivutuga.

Mida tähendab sponsor?

Henri kirjutas töö juures või mõnel õhtul, kui naine oli tööl või juba magas, vahel kümne naisega. Mõni oli nõus kokku ka saama, aga nemad ootasid jälle püsisuhet, mida Henri kuidagi pakkuda ei saanud. Henri vahel ikka muigas, et mis abikaasat te siit otsite. Aga lõpuks ta harjus ära, et see tutvumismaailm ongi väga mitmekesine.
Siis ühel õhtul nägi Henri fotoseeriat kena naise kehast. Kõik oli näha, ainult nägu mitte. Selle koha peal, kellega naine tutvuda soovib, seisis, et naine otsib sponsorit. Henri kirjutas talle ja küsis, mida sponsorlus tähendab, kas püsivat ülalpidamist. Naine vastas viisakalt, et tingimata mitte, vaid võib ka lihtsalt kohtuda. Henri küsis, kui palju ta maksma peab. Naine vastas, et 200 eurot öö. Sest tema ei ole mingi prostituut. Henri, mõtles, et seda on ikka väga palju. Samas ta tundis, et ei suuda sellest seiklusest ära öelda. Võib-olla just sellepärast, et naine ei ole prostituut.

Salakohtumine internetinaisega

Nad kirjutasid veel ja naine oli lõpuks nõus 150 euroga. Kodus valmistas Henri oma naise ette tööreisiks ja sõitis internetinaise antud aadressile. See oli uus viiekorruseline maja. Henri andis uksekella ja meeldiv mahe naisehääl küsis, kas uks avanes.
Kui korteriuks avanes, seisis seal ainult negližees tõesti ahvatlev naine, nii et Henri jäi teda lummatult vaatama.
Henri oli väga pabistanud, aga naine juhtis teda väga rahulikult oma keha juurde. Henri jõudis mõelda, et see on palju ilusam, kui ta oli osanud oodata. Loomulikult ei mõelnud ta enam rahale, mille naisele andis.
Hiljem pakkus naine veini. Henrile meeldis, kuidas ta alasti tubades ringi käis. Ta ei pidanud oma keha häbenema. Henri tundis, et on peaaegu armunud sellesse liiderlikku, aga iseseisvasse naisesse.

Varsti julges Henri küsimusi esitada ja naine rääkis tema meelest vapustavalt avameelselt. Ta ostis laenuga selle Tallinna korteri. Vanemad tegid sissemakse. Aga korter on vaja ka sisustada. Riideid on vaja osta. Naine rääkis oma igati väärikast tööst ka, aga Henri jätab selle enda teada. Naine rääkis, et ta sai aru, et võib minna 10 aastat, enne kui ta nii palju säästa jõuab, et korter ära sisustada. Siis ta valiski tee, mille peale Henri sattus. Ta tegeleb selle asjaga nii kaua, kui korter on sisustatud, ja siis on kõik. Siis ta unustab selle.

Henri nägi nüüd, et teler, arvuti, arvutilaud, voodi, suur lükandustega kapp ja kummutid olid tal juba olemas. Köök oli veel päris tühi ja elutoas oli vaid vana diivan.
Henri küsis, kas naine tuttava peale ei karda sattuda. Too vastas, et ta uurib väga hoolega partnerite tausta ja ilma pilti saamata ei võta kedagi jutule.

Kui Henri küsis, kas ta võib ööseks jääda, hakkas naine oma maheda häälega naerma ja vastas, et kuhu ta vastu ööd ikka läheb.
Naisel ei olnud midagi selle vastu, et hommikul uuesti seksida. Uksel hüvasti jättes Henri kallistas naist ja too ütles, et ootab uuesti külla.

Henri rääkis nüüd pubis sõbrale, et talle meeldis väga naise siiras jutt, nii et armu või ära. Ta ütles, et tema igatahes ei suuda seda naist hukka mõista.
Henri pääses nii, et naine midagi ei tea, aga ta arvab, et ikka ei lähe sinna tagasi.

Aga ta mõtleb, kui paljud igati korralikud lugupeetud naised veel niimoodi endale korteri, elamise, auto või reisi jaoks raha teenivad.