Lembit Ulfsak ERR, kaader "Pealtnägijast"
Sel pühapäeval pühendab ETV2 teemaõhtu filminäitleja Lembit Ulfsakile ning vaatajate ette jõuab terve hulk armastatud saateid ja filme, mis avavad tee legendaarse näitleja hinge- ja loomeellu.

Teemaõhtu saab alguse kell 20.30, mil ekraanile jõuab 1986. aastal valminud portreesaade "Filminäitleja". Mikk Mikiver vestleb elust ja kunstist Lembit Ulfsakiga. Vahelduseks näeb katkendeid filmidest. Režissöör Jaan Pihlak, toimetaja Anne Tuuling.?

Kell 21.35 on eetris saade "Kaadris", mis juhatab sisse kell 21.55 algava filmi "Keskea rõõmud" (1986). Ühel 1986. aasta suvepäeval asuvad Tallinnast Lõuna-Eestisse imearst Niguli juurde teele kaks abielupaari ja üks nendega kaasa sõitev naine. Kogu viisiku sõidu eesmärgiks paistab olevat leida rohtu oma liiva niriseva elu parandamiseks, leida midagi, mis laseks neil olla (taas) õnnelikud. Ühisel teekonnal õpivad nad rohkem tundma nii iseennast kui ka üksteist.

Režissöör Lembit Ulfsak, stsenarist Valentin Kuik Andrei Dmitrijevi osavõtul, operaator Nikolai Šarubin,

Peaosades Tõnu Kark, Maria Klenskaja, Kaie Mihkleson, Ülle Kaljuste, Lembit Ulfsak. Teistes osades Heino Mandri, Arvo Kukumägi, Hendrik Toompere jun, Leida Sibul, Enn Kraam, Vello Janson jt.

Kell 23.05 toob ETV2 vaatajateni 2013. aastal valminud saate "Kahekõne", kus Lembit Ulfsakiga vestleb Indrek Treufeldt.

Teemaõhtule paneb punkti kell 23.30 algav film "Tuulevaikus" (1971).

Einar Maasiku jutustuse "Tuisu Taavi 7 päeva" alusel valminud filmi peategelane Tuisu Taavi (Lembit Ulfsak) otsib kompromissitult oma kohta nii elus, kui ka teiste hulgas. Stsenarist Einar Maasik, režissöör Veljo Käsper.