Eile, 29. novembril toimus Eesti Draamateatris taas Eesti Naise teatriõhtu. Draamateatri uus suure saali komöödia „Tunnike rahu" müüdi välja vaid mõne nädalaga. Kokku tuli pea nelisada teatrisõpra!

Etendus räägib kirglikust džässifännist Michel'ist, kes leiab täikalt haruldase vana plaadi ja kiirustab koju, et seda omaette rahulikult kuulata. Aga kogu maailm näib olevat tema vastu! Nii naine kui ka armuke otsustavad lagedale tulla ebamugava ülestunnistusega. Ette teatamata astub läbi naabrimees. Ema muudkui helistab ja helistab. Ja siis veel kobakäpast torumees ja kanalisatsioonirike. Michel vingerdab, et võita endale tunnike rahu ja kuulata ihaldatud plaati. Aga kogu tema energia kulub pingutusele, et hommik ei muutuks õudusunenäoks. Etendus on humoorikas võtmes mõtisklus, kas praegusel ajal on üldse võimalik olla üks tunnike täiesti segamatult?

Teatrikülalisi kostitati Zonin Prosecco Special Cuvee 1821 klaasiga ning kõiki ootas kingikott, mida aitasid täita The Body Shop, Noughty, Lumene, Macadamia, Laryguard, Compliflora, Isla kurgutabletid ja Linea Shop.

Järgmine Eesti Naise teatriõhtu toimub juba 14. detsembril! Siis vaadatakse etendust „Kolm talve". See jutustab perekonna lugu läbi poliitiliste muutuste ja elu keerdkäikude.

Etendus toob lavale Draamateatri tippnäitlejad: Ülle Kaljuste, Ita Ever, Kersti Heinloo, Liisa Saaremäel, Tõnu Oja, Tiit Sukk, Taavi Teplenkov, Laine Mägi, Guido Kangur, Maria Klenskaja, Viire Valdma, Britta Soll ja Chrispher Rajaveer.

Loe etenduse kohta lisa ja osta pilet juba täna!