Üks MMi mängupaiku on Krestovski staadion Peterburis, kuhu sõidavad jalgpalli vaatama ka mitmed Eesti jalgpallisõbrad. Wikipedia
14. juunil algavad jalgpalli maailmameistrivõistlused ja Venemaa üheteistkümnes linnas ja kaheteistkümnel staadionil peetavad 64 jalgpallikohtumist on otseülekandes nähtavad ETV kolme telekanali vahendusel.

Eesti Rahvusringhäälingu programmid pakuvad kuu aja jooksul suurimat finaalturniiri kajastust läbi aegade. ERR vahendab spordimaailma tippsündmuselt 300 tundi jalgpalliprogrammi. Lisaks uudised, kõrghetked ja jalgpallirubriigid nii raadios kui ka portaalis err.ee.

25.-28. juunini peetava alagrupiturniiri lõpumängud toimuvad paralleelselt, millest üks on eetris ETV-s või ETV2-s ning teist saab samal ajal vaadata ETV+ kanalil nii eesti kui ka vene keeles.

Samuti on võimalik mängudele kaasa elada ERR-i mobiiliäpi ja veebilehtede vahendusel. Spordiportaalis sport.err.ee saab järelvaadata kohtumiste tipphetki, lugeda värskeid uudiseid ning viia end kurssi ülekannete kavaga.
Mängupäevad võtab hilisõhtul kokku Urmas Vaino juhitav pooletunnine saade ETV-s.

ERR-i jalgpallistuudio on seegi kord jalgpalli MM-i lahutamatu osa ja ekspertidena on kaasatud Eesti jalgpallikoondise legendid Mart Poom, Indrek Zelinski ja Marek Lemsalu. Samuti on kohal jalgpallikoondise abitreener Janno Kivisild, tegevmängijad Gert Kams ning Rimo Hunt. Jalgpallistuudiot juhib Aet Süvari.

Mänge kommenteerivad Tarmo Tiisler, Kristjan Kalkun ja Alvar Tiisler koos vaatajale juba tuttavate kaaskommentaatoritega. Teiste seas aitavad MM-i ülekandeid kommenteerida Igor Prins, Norbert Hurt, Marko Pärnpuu ja Aivar Pohlak.

Raadiouudistes ning -saadetes jõuavad mängude tulemused, kokkuvõtted ja operatiivne info kuulajateni kogu päeva vältel. Esmaspäevast neljapäevani võtab Taavi Libe "Vikerhommikus" asjatundjate abiga kokku eelmise päeva mängud ja teeb eelvaate alanud päeva vastasseisudele.
Vikerraadios Sten Teppani saadetes on kogu MM-i jooksul Indrek Schwede põnev jalgpalliteemaline ajaloorubriik. Schwede jalgpalliajaloo kommentaarid on ka osa jalgpallistuudio mängueelsest sissejuhatusest televisioonis.

Suurele jalgpallipeole kaasaelamise teeb põnevamaks võimalus osaleda rahvusringhäälingu vaatajamängus ja jagada oma muljeid sotsiaalmeedias. Selleks tuleb kasutada teemaviidet #jalkaMM ning parimad säutsud ja mõtted jõuavad ka ETV jalgpallistuudio ekraanile.

Turniiri vältel loosib ERR vaatajate vahel välja üle kolmekümne MM-i mängupalli Adidas Telstar 18. Vaatajamängus osalemiseks tuleb turniiri eel täita alagrupimängude ennustus ERR-i spordiportaalis ning turniiri ajal arvata õigesti mitmendal minutil avatakse päeva viimases mängus skoor.

2018. aasta jalgpalli maailmameistrivõistluste esimene otseülekanne turniiri võõrustaja Venemaa ja Saudi-Araabia kohtumisest algab neljapäeval 14. juunil kell 17.15 ETV-s.