Marion Pettai/Kanal2
Reedel, 8. jaanuaril kell 21.30 algab Kanal 2s mälumängu „Mis? Kus? Millal?“ uus hooaeg. Avalahingus mängivad esimest ja viimast korda ühtse tiimina kõigi osalevate võistkondade kaptenid Hannes Rumm, Andrei Korobeinik, Jaan Allik, Marek Strandberg, Tiit Naarits ja Marthi Lepik.

Erinevalt tavalistest mälumängudest eeldavad „Mis? Kus? Millal?“ küsimused lisaks teadmistele ka loogikat, vaimukust ja laia haardega arutluskäike. Iga küsimuse vastamiseks on aega üks minut ja mäng käib kuue punktini.
Kokku osaleb turniiril kuus meeskonda, kellest kaks paremat jõuavad finaali. Kaptenite kõrval osaleb turniiril paljud tuntud mälumängureid ja asjahuvilisi: Kaja Kallas, Arko Olesk, Kadri Simson, Igor Habal, Madis Milling, Madis Aesma, Hardi Volmer, Imre Kaas jpt.
Poliitik Kaja Kallas tunnistab, et kaotama ei tule sellesse saatesse keegi, kuigi ka valesti vastatud küsimustest on palju õppida. „Hea küsimus pole see, mille vastust sa ei tea, vaid mille peale sa lihtsalt ei tule,“ leiab Kaja Kallas, kes kuulub Andrei Korobeiniku võistkonda.