Foto Kanal 2
Kanal 2 tõi täna kell 21.30 esimest korda Eesti televaatajateni möödunud aastal valminud silmapaistva uue sarja „Suured väiksed valed“ ("Big Little Lies"). See räägib kolmest pereemast, keda mängivad Nicole Kidman, Reese Witherspoon ja Shailene Woodley Sarja looja ja stsenarist on David E. Kelley, kes on loonud kümmekond menukat sarja, sealhulgas "Chicago arstid" ja "Ally McBeal".

2017. aasta 2. aprillil USAs vaatajate ette jõudnud ja kohe nii publiku kui ka kriitikute heakskiidu pälvinud „Suured väiksed valed“ on intrigeeriv lugu kolmest pealtnäha ideaalsest pereemast, keda seovad sõprus, saladused ja mõrv.
Sügisel kuue Emmyga pärjatud sarjas jagub põnevust ja elulisust: eksabikaasad, naabrid, koduvägivald, emaarmastus ja must huumor. Sarja kaasprodutsentideks ja peaosalisteks on jõukat Madeline’i kehastav Reese Witherspoon ja tema sõbrannat Celeste’i mängiv Nicole Kidman. Just need kaks võtavad oma tiiva alla nende linna kolinud noore üksikema Jane’i (Shailene Woodley). Keegi neist ei aima, milleni see saatuslik kohtumine tegelikult viib.

Peategelaste kolmik. Foto kanal 2


Kõik sarja kolm naispeaosalist nomineeriti rollide eest telemaailma tähtsaimale Emmy auhinnale. Parima naispeaosa eest viis võidu Nicole Kidman. Oma esimese Emmy pühendas Kidman just Witherspoonile, kes näitleja sõnul vääris võitu võrdselt temaga. Kokku kuus Emmyt võitnud „Suured väikesed valed“ kuulutati ka parimaks lühisarjaks, samuti sai sari auhinna režiitöö eest ning kõrvalosade eest pärjati parimateks Alexander Skarsgard ja Laura Dern.
Auhinnasadu ennustatakse sarjale ka sel pühapäeval toimuval Kuldgloobuste galal, kus „Suured väiksed valed“ on nomineeritud kuuele auhinnale.

Esimesel hooajal on seitse jagu, aga HBO on juba teatanud, et tuleb kindlasti ka 2. hooaeg ja võtted algavad märtsikuus. Stsenaarium põhineb Liane Moriarty samanimelisel bestselleril.

„Suured väiksed valed“ on kavas kolmapäeviti kell 21.30

Näitlejad ja tegelased:

Reese Witherspoon - Madeline Martha Mackenzie
Nicole Kidman - Celeste Wright
Shailene Woodley - Jane Chapman
Alexander Skarsgård - Perry Wright, Celeste mees
Adam Scott - Ed Mackenzie, Madeline'i mees
Zoë Kravitz - Bonnie Carlson, Nathani teine naine
James Tupperb - Nathan Carlson, Madeline'i eksmees ja Bonnie mees
Jeffrey Nordling - Gordon Klein, Renata mees
Laura Dern - Renata Klein