unsplasch.com
40. eluaastale lähenev Kiira on korralik heal järjel pereema, kes kasvatab koos mehega kahte last. Ei lapsed ega nende vanemad tunne millsetki puudust.

Nooruses pärast gümnaasimui lõpetamist tahtis Kiira ka ametialast karjääri teha, aga ei jõudnud. Pärast oma praeguse abikaasaga kohtumist ja järjest kahe lapse sünnitamist jäi ta koduseks.
Tema ettevõtlik mees teenib nii palju, et Kiiral polekski tarvis tööle minna. Ega see lihtne polegi, sest ta on harjunud kõrge elustandardiga, aga pole õppinud mitte ühtegi eriala ega ole ka kusagil töötanud.
Kiira polegi tööle minemisele õieti enam mõelnud, sest eks laste kasvatamine ole ka tõsine töö ja sellega saab Kiira hästi hakkama. Küll aga mõtleb ta sageli sellele, et tal on kodus igav. Eriti päeval, kui lapsed on koolis.

Kodutöödest jääb Kiiral palju aega üle, aga raamatulugeja või hobiaednik ta ei ole. Päeval vaatab ta erinevaid seebiseriaale ja suhtleb Facebookis sõbrannadega, kel aega on temaga suhelda. Kõik ta sõbrannad käivad tööl ja neil nii palju vaba aega ei ole.
Mingiks ajaks saab Kiiral kodurutiinist nii kõrini, et ta lihtsalt peab minema ennast lõbustusasutusse tuulutama.

See ei ole siis mingi tavaline tuulutamine, et jood tuju lõbusaks ja lased kogunenud pinged endast vabas õhkkonnas välja. Kui Kiiral abielurutiin üle pea kasvab, läheb ta oma lähima sõbrannaga ööklubisse. Kui Kiira aga mõnuga napsi võtab, käitub ta paraku nagu loodusõnnetus, mida tunned ja näed küll veidi aega ette, aga ära ei saa enam midagi hoida. Sõbranna muidugi loodab iga kord, et just seekord käitub Kiira rahulikult. Algused ongi olnud paljutõotavalt rahulikud, aga edasine pole kunagi veel rahulikult läinud.

Kui Kiira on oma tuju üles kerinud, teeb ta kõigepealt klubis paar ringi ja vaatab, kuidas tol õhtul ja tolles kohas meestega seis on. Ringkäikude ajal üritab Kiira teada saada, kui paljudele meestele ta meeldib. Ta teab, et on atraktiivne kena naine, aga iga aastaga tahab ta võõras seltskonnas sellele rohkem kinnitust saada. Ta võib rahulikult seista keset saali ja nautida, kuidas mehed teda vaatavad. Siis paneb ta mõnedele teda vaadanud ja tema tähelepanu äratanud meestele silma peale ja hakkab neile silma pilgutama. Ikka ükshaaval. Kui esimene ei võta vedu, võtab ta ette järgmise.

Üle tunni aja alates Kiira õngitsemisest ei lähe kunagi, kuni mõni mees tema ja sõbranna juurde istub. Kiira kuulab hea meelega mehe meelitusi ja joob tema tellitud jooke. Kui mees aga liiga imalaks läheb ja ligi hakkab tikkuma, saab Kiira kurjaks ja saadab mehe minema. Paraku juhtub seda tihti, et mees plaanib paari dringiringi järel juba Kiiraga ühist ööd ja hakkab seda ka Kiirale kõrva sosistama. Siis läheb tõsiseks tüliks. Mõni mees on õnneti drinkidele kulunud raha pärast, et need ei läinud asja ette. Enamasti on aga tegemist petetud ootustega.

Kiira on kõigutamatu. Ta ei salli, kui võõras mees talle käe tagumiku peale või rindadele paneb. Siis läheb ja otsib naine järgmise mehe, kellele ta meeldib. Võimalik, et ta teeb enne veel saalis tiiru, et veenduda, kui paljudele meestele ta meeldib.

Siis kutsub Kiira lauda järgmise mehe ning hakkab tema meelitusi kuulama ja jooke nautima. Kui mees talle käe ümber paneb, lööb Kiira talle pahaselt vastu näppe - ega ta mõni „selline“ pole. Sõbranna on tavaliselt terve õhtu ärevil, et Kiira mehi liiga pöördesse ei ajaks ja suurt tervet saali haaravat tüli ei tekiks. Mida suuremaks on paisunud mehe ootused, seda suuremaks võib minna tüli. Ja kui mees juba kõva häälega oma solvumist väljendab, hakkab ka Kiira enda solvumist väljendama, nii et on väljendatud. Ta võib oma väljenditega ikka väga maa sisse tampida mehe.
Päris tihti on ütlemiseks ja isegi nügimiseks läinud, sest Kiira kütab mehed üles ja ütleb siis, et tal pole mõtteski mehega kaasa minna. Tema lihtsalt tuulutab ennast.

Kiira ei olegi tegelikult oma mehe petmise peal väljas. Tema otsib lihtsalt tõestust, et ta meeldib endiselt paljudele meestele. Ja selle teadasaamiseks ei pea ju kõigi nende meestega voodisse minema. Need harvad korrad kuus, kui Kiira kodust välja pidutsema tuleb, tahab ta täiega meeste tähelepanu ja imetlust nautida. Mõned korrad on juhtunud, et Kiira jääb nii purju, et mehed võiks teda üsna lihtsalt ära kasutada. Sel juhul võtab sõbranna Kiira lihtsalt tugevalt käevangu või kui vaja, siis selga, viib taksosse ja sõidutab koju.