Papad ja mammad on jälle hoos. TV3
TV3 kevadhooaeg toob ekraanile tagasi vanad lemmikud, aga ka uusi saateid. Pühapäeval algas „Eesti otsib superstaari“ uus hooaeg Karl-Erik Taukari juhtimisel ja kohtunike Mihkel Raua, Eda-Ines Etti ning Koit Toome kommentaaride saatel. Märtsikuus lisandub palju värsket vaatamist.

"Eesti otsib superstaari" kohtunikud. Fotod TV3

„Papad-mammad“ uus hooaeg algab 2. märtsil kell 21.30

Vanavanemad – Volli ja Vaike, Jüri ja Ulla – on jälle tagasi ja nüüd läheb nende vahel lahti tõeline rivaalitsemine. Kui väike Lenna tagasi kodumaa pinnale jõuab, otsustatakse ta jätta Eestisse. Nüüd tuleb tüdruk iga hinna eest uuesti „eestistada“. Mõlemad vanavanemad tahavad lapselast enda juurde elama ja head lahendust ei ole – keegi ju peab ka kaotama. Käsile võetakse kõikvõimalikud abinõud ja näha saab nii rõõmu- kui ka kurbusepisaraid.

„Padjaklubi“ uus hooaeg algab 6. märtsil

Populaarsel telesarjal „Padjaklubi“ on kätte jõudnud juba 9. hooaeg, mis tuleb hullumeelsem kui kunagi varem. Eelmise hooaja lõpus sai Laurast Tanja stilist, kuid kuna Tanja ootab nüüd last, jääb Laura jälle töötuks ning avab oma modelliagentuuri. See aga viib ta sekeldustesse rikka ärimehega. Kristina abielu viib lahutuseni. Ta ise on muutnud täielikuks maakaks – räägib ainult kartulitest, tomatitest ja lehmadest. Linna tulles saab ta aru, kelleks on ta muutunud ning appi tulevad suured valed, et sõbrannade tähelepanu võita. Miša on aga tagasi juurte juures ja töötab ehitajana – renoveerib pubi, mida hakkab ka ise salaja pidama. Loomulikult ei saa see hästi lõppeda. Maria elab üksi lapsega korteris ja otsib tööd. Sõbrannadele võib ilus mulje jääda, et kõik on korras, kuid tegelikult on kõik hullemini, kui kunagi varem.

„Kättemaksukontori“ uus hooaeg algab 8. märtsil

„Kättemaksukontor“ on jõudnud 19. hooajani, kus lubatakse rohkem actionit ja situatsioonikoomikat. Seekord tuleb detektiividel vastu astuda suurekaliibrilistele kurjamitele, kes suudavad Freya, Luna ja Marioni elu üsna kibedaks teha. Veel saab vaataja teada, kes õigupoolest hoidis viimased 40 aastat Eesti kuritegevust oma kontrolli all. Populaarne sari puudutab ka ühiskondlikke valuteemasid, milleks on naiste seksuaalne ahistamine ja küberkuritegevus. Esimene juhtum viibki detektiivid valuvaigistite nõiaköögi sarnasesse ohtlikku maailma. Tiit Marvelist on vahepeal saanud tabletisõltlane ja temagi langeb korraks uut tüüpi valuvaigistite ohvriks.

„Suure tähe väike täht“ alustab 8. märtsil

Märt Avandi ja Ott Sepp võtavad ka sel kevadel ette vaatajaid võlunud südamliku telemängu, kus võistlejateks on armastatud Eesti staarid ja nende väikesed järeltulijad, sest teada ju, et lapsesuu ei valeta. Saade on täis nalja, põnevaid paljastusi ja piinlikke sündmusi staaride eraelust. Uuendusena näevad televaatajad tänavu mängimas ka suurte tähtede väikeseid õdesid ja vendasid.

„Rahvabänd“ alustab uue hooajaga märtsis

Möödunud aastal vallutas Sinu Naine eestlaste südamed. Kes laulab end rahva südamesse sel korral? Üllatusi täis lauluvõistlus on tagasi. Lavale astuvad täiesti uued Eesti bändid, et selgitada välja, kellest saab 2018. aasta rahva lemmik. Saatejuhid on Sünne Valtri ja Kalle Sepp.

„Naabrist parem“ uus hooaeg algab märtsis

Aeg on taas teritada kirved ja kätte haarata haamrid! Sea end valmis tõeliseks lahinguks, sest võistlus parima korteri nimel pole enam kaugel. Alari Kivisaar ja Keili Sükijainen toovad meieni uued perekonnad, kellel on üksainus lihtne ülesanne – ehitada endale unelmate kodu ja teha seda paremini kui nende naabrid!

Uus kodumaine krimisari „Lõks“ algab kevadel

Koos kevadega jõuab TV3 ekraanile uus põnevussari „Lõks“. Noor mõrvarühma juht Maria ja arvutinohikust Alex on ebaharilik tiim, kelle vastuolulised isikupärad ning vürtsikad vastasseisud aitavad lahendada ka esmapilgul võimatuna tunduvad juhtumid. Värskes krimisarjas mängivad peaosasid Ingrid Margus ja Pääru Oja.

Mitmed saatesarjad on juba alanud. Katrin Lusti saade „Kuuuurija
on esmaspäeviti kell 20.00, „Üllata Eestit“ teisipäeviti kell 20.00 ja „Võimalik vaid Venemaal“ kolmapäeviti kell 21.00