Fotolia

JÄÄR
Pigem köidab sind elu lõbusam pool, kohustusi kipud aga tagaplaanile jätma või edasi lükkama. Naudid seltskondlikku suhtlust, flirtimist ja tantsimist. Kiusatustele ei proovigi sa vastu panna.
SÕNN
Sul on avar mänguruum. Küllap ümbritsevad sind inimesed, kes sind hindavad ja usaldavad ning seetõttu ka tegutsemisvabadust ja otsustusõigust annavad. Kasuta oma võimalusi.
KAKSIKUD
Meeldiv ja lõbus päev, mil sa oma pead keerukate teemadega ülemäära ei koorma. Suhtled erinevate inimestega ja kuuled põnevaid jutte, millest kõike küll tõsiselt võtta ei maksa.
VÄHK
Veenuse ja Jupiteri trigoon annab võimaluse uusi sihte seada. Näed olukorda realistlikult, saad aru, millised võiksid olla su pikemaajalised kõrged, ent samas siiski saavutatavad eesmärgid.
LÕVI
Probleemide võti on minevikus. Sul on juba omandatud see teadmine ja kogemus, mis sul olukordi lahendada aitab, pead ainult pilgu tagasi pöörama ja varasemaid juhtumisi meenutama.
NEITSI
Sõbrad ja mõttekaaslased on need, kes sind inspireerivad ning sul uute sihtide poole püüelda aitavad. Räägi teistega ning mõttevahetuse käigus saab kõik kiiremini selgeks.
KAALUD
Tegutse rahulikus tempos, tee asju, mida teha oskad. Praegu pole mõtet oma võimeid proovile panna. Suur pingutus mõjub väsitavalt, parem lõõgastu ja naudi elu.
SKORPION
Aeg mõelda enesetäiendamisvõimalustele. Kui sul on tahtmine midagi uut õppida, võiksid nüüd uurida, kus ja millistel tingimustel seda teha saad. Valmista ennast ette ja koosta tegevuskava.

AMBUR
Ei ole õiget tahtmist pingutada, tööasjadele mõtlemine lihtsalt väsitab ja rikub päeva ära. Oleks õigem natukeseks aeg maha võtta ja pisut puhkust nautida.
KALJUKITS
Kodu on sinu jaoks mõnus paik, naudid seal võimalust puhata. Ehkki silma hakkab nii mõndagi, mida tahaksid parandada ja muuta, siis tõenäoliselt sa mõtetest tegudeni praegu ei jõua.
VEEVALAJA
Suudad oma võimeid realistlikult hinnata ja näed, millised on su arenguvõimalused. Saad kavandada oma tööalast tulevikku pikemas perspektiivis.
KALAD
Tegeled õhinaga oma huvialaga. Tahtmine on nii suur, et suudad järjekindlalt ka hobi jaoks aega leida. Sul võib tekkida võimalus sellega seoses välisreisile teadmisi täiendama minna.

Palju õnne, Kaksikud! Algav eluaastaring pakub häid võimalusi mitmes vallas. Saad valikuid teha vastavalt sellele, mida ütleb su südamehääl. Armusuhteid annab algatada ja arendada, samuti on head väljavaated õppimiseks, reisimiseks ja eneseteostuseks. Kui õhinal oma hobiga tegeled, võid leida võimaluse sellest endale sissetulekuallikas kujundada ja elu rohkem oma tahtmist mööda sättida.
Nimepäevad: VIIVIA, VIVIAN, VIIVA, VIIVE, VIIVI, VIIVIKA, VEEVI
Tänased sünnipäevalapsed: ERIKA ESOP, KARE KAUKS, TIINA TAURAITE, JOHNNY WEISSMÜLLER