Fotolia
Küsimus: oleme pikka aega abielus olnud ja Tema potents pole enam see, mis varem. Aga ta keeldub minu soovitusel Viagrat appi võtmast! Mille muuga siis veel end aidata?

Vastab Leedi Libiido: "Kui „tehnilisest" poolest rääkida, siis on alternatiiviks ka teised ravimid, mis võivad tunduda vähema jõuga, kuid on see-eest pikema mõjuga. Kuid see on asja tehniline külg. Tuleks hoopis rääkida, miks „ta keeldub"?

Me keegi ei taha teha asju, milleks meid keegi käsib või lausa sunnib! Mis puudutab mehe potentsi, siis on ta kindlasti ka ise sellest väga häiritud, täis vastamata küsimusi ja kurbust. Ealised iseärasused on pöördelised teie mõlema jaoks, mehe kirg tähendab naise jaoks palju... Ehk täpsemalt öeldes - paarisuhte kvaliteeti saab mõõta just sellega, kui palju suudetakse teineteise nõrkust taluda. Et mõlemal partneril on õigus olla nii tugev kui nõrk. Sõnades kõlab see muidugi lihtsamalt kui praktikas.

Kuna seks on nii tundlik teema, siis soovitan teil kaasata kolmas osapool terapeudi näol, kes võiks juhtida vestlust, et hoiduda solvamisest ja solvumisest. Kogenud seksuoloog oskab anda nõu nii arstimite osas kui ka soovitusi, kuidas oma erootilist repertuaari võimendada."