Fotolia
Küsimus: mulle meeldib väga minu seksilelu! Kui on valida, kas vibraator või "tavaline seks", kipun haarama oma mänguasja. Mu mees on hakanud sellele viltu vaatama...

Leedi Libiido teab: "Muidugi tekitab see, mis on hakanud meile hirmsasti meeldima, sõltuvust! Kuigi väga tahaks seda uskuda, et paku kombinatsioon peenis + tupp alati kõige suuremat naudingut. Võib-olla pole ka piisavalt motivatsiooni teha pingutusi, mis selle naudinguni viiks. See-eest vibraator on kui quick-fix sõbrake, kes ei aja isegi soengut sassi.

Muide, paljud keskealised mehed eelistavad ka omal käel hakkama saada... Muidugi võib see kõigutada teie suhte tasakaalu ja kergitab kahtlusi: kas ma siis ei kõlba? Kas ma pole ahvatlev?

Ega siin vist lihtsat lahendust leidugi. Ehk sobib teie partnerile kombinatsioon kahest: naturaalne seks + vibraator? Meestel pole tavaliselt midagi selle vastu, et "abimehe" töötamist veidi pealt vaadata. Vähemalt mitte siis, kui ta soovib, et naisel oleks hea. Ja seda ta ju peaks soovima!?"