Fotolia
Küsimus: olen kuulnud, et austrite söömine aitab seksile kaasa, aga mul pole austreid kusagilt võtta. Mis toiduained on samalaadse mõjuga?

Leedi Libiido: „Tõepoolest, ei öelda asjata, et armastus käib kõhu kaudu. Õiged toidud annavad voodielule hoogu juurde!

Näiteks liha söömine ergutab kehas vereringet - ja see on ülitähtis nii meeste kui ka naiste puhul, et seks oleks hea! Kui oled otsustanud lihast loobuda, siis samalaadse mõjuga on ka erinevad pähklid ja seemned, näiteks mandlid, kõrvitsa- või päevalilleseemned.

Kasulik on mugida lõhet, sest see punnitab oomega-3-rasvhapetest, mis hoiavad arterid puhtana. Maitsestada tasub toitu ohtra küüslauguga - kui sööte mõlemad sama rooga, ei tohiks hingeõhk ka probleem olla! Küüslauk mõjub nimelt hästi vererõhule, vedeldab verd ja maandab kõrget kolesteroolinäitu. Munad aitavad kaasa erektsioonile.

Toidu kõrvale naudi punast veini, mis tõstab naiste seksisoovi ja aitab õigeid piirkondi hõlpsamini niisutada.

Magustoiduks paku kallimale õuna, sest see mõjub hästi nii eesnäärmele kui ka vereringlusele. Nosida võite ka vaarikaid-maasikaid, mis pakatavad tsingist - see omakorda tõstab mehe testosteroonitaset ning aitab toota spermat. Ning, kes siis ei teaks - tükk tumedat šokolaadi teeb tõesti õnnelikumaks nii mehed kui ka naised, sest paneb organismi tootma õnnehormoone. Head isu!"