Foto: Unsplash.com
"Mu abikaasa töötab üle 50 tunni nädalas, et ma saaksin lastega kodus olla. Oma vabadel päevadel viib ta vanemad lapsed kuskile midagi toredat tegema, et ma saaksin keskenduda meie kaksikutest beebidele. Tema vastutab toidukraami kojutoomise eest ja kiitleb sellega, et koristab enda järelt. Ta on täiesti fenomenaalne isa. Mure on selles, et ta pole eriti hea abikaasa," alustab oma juttu nelja lapse ema.

Noh, viimane lause on veel pehmelt öeldud. Ta on emotsionaalselt ahistav. Sõnad, mis ta mulle laste magades ütleb, on ausalt öeldes võikad. Kui ütlen, et ta oma sõnu valiks, saan ma vastuseks, et olen ainult ise süüdi. "Ise küsisid," vastab ta. Tunnen end nagu katkine plaat. Alatasa korrutan: "Ole viisakam, ära käitu minuga halvasti, ma võtan lapsed ja lähen.."

Olen tõstatanud teema, et võiksime nõustaja juurde minna, kuid ta lihtsalt pole nõus. Ütleb, et kui mina muudaksin enda juures seda, seda ja lisaks veel ka seda, siis oleks meie suhe parem ja kõik halvad asjad oleks olemata. Nõustamist vajavat ainult mina.

Pühapäevad on tema ainukesed vabad päevad ja ausalt öeldes vihkan ma teda pühapäeviti.