Kas investeerimine pakub Sulle huvi, aga Sa ei oska sellega kusagilt alustada?
Kui nii, siis on see koolitus just Sinule. Alustame A-st ja B-st! Eesti Naine toob rahatarkuse Sulle investeerimise veebiseminari ehk vebinari näol koju kätte!

12.09.2019 toimus Eesti Naise ja Naisinvestorite klubi asutaja Kristi Saare koostöös investeerimisteemaline veebiseminar ehk vebinar.
Investeerimisvebinari käigus käsitleti teemasid:
– Kuidas saada oma rahaasjad korda (eelarve, säästmine, meelerahufond, algkapitali leidmine)?
– Millised on võimalused investeerimisel ja millised varaklassid on hetkel eesti investoritele kättesaadavad (aktsiad, kinnisvara, ühisrahastus, väärismetallid jt)?
– Mida tuleb investeerimisel silmas pidada (riskid ja nende hajutamine, eesmärgid)?
– Kuidas investeeringuid maksustatakse (eraisik vs juriidiline isik)?

Koolituse läbiviija Kristi Saare on õpetaja, koolitaja, investor ja ettevõtja. Lisaks on ta MTÜ Naisinvestorite klubi asutaja, Investeerimisraadio saatejuht, raamatu ‘Kuidas alustada investeerimisega’ ning kristiinvesteerib.ee blogi autor.

Foto: Paul Meiesaar

Vebinari saad järele vaadata kuni 30.09.2019. Vebinari hind on 24,99€, mille saad tasuda vebinari aknast. Osalemistasu maksmiseks sisesta oma mobiiltelefoni number – pärast seda saad oma telefonile kinnituskoodi, millega makse sooritada. Summa lisatakse Sinu mobiiliarvele. Peale makse sooritamist saad asuda vebinari vaatama. Vebinari eest tasumine on seotud Sinu mobiilinumbriga. Kui oled veebikoolitusel osalemise eest tasunud varem ja/või mõnest teisest arvutist, küsitakse sinult veebikoolitust vaatama asudes uuesti koodi, et Sind tuvastada.

Mõnusat õppimist – targa investeerimise nimel!