Meelike Saarna Foto: erakogu
21.11.2019 toimus Eesti Naise vebinar koostöös tunnustatud paari- ja pereterapeudi ning hinnatud koolitaja Meelike Saarnaga. Vebinar kannab pealkirja „Kuidas tuua oma ellu rohkem meelerahu“.

„Mulle meeldib realistlik vaade: elus ja suhetes vahelduvad õnnelikud ja rahulolu pakkuvad ajad aegadega, mil toimetulek võib olla raskendatud. Aegadel, kus probleemid kuhjuvad, on eriti oluline oskus tulla toime parimal võimalikul viisil. Toimetulekut soodustab säilenõtkus ehk psüühiline paindlikkus. Mõneti on just see termin meie ajastu võtmesõna. Kas suudame end lahkesti seirata, et juhtida teadvalt oma tähelepanu ja valikuid, kohaneda uute olukordadega, minna edasi vaatamata ebaõnnestumistele – neist õppides, mitte sinna kinni jäädes? Ja mis samuti tähtis: kuidas liikuda tasakaalustatuse ja rõõmu poole, laskmata end välisest liialt mõjutada,“ sõnab Meelike Saarna.

Meelike Saarnaga on võimalik kaasa mõelda vebinaril, kus leiavad käsitlemist küsimused: kuidas luua turvaline elu ja suhe; mis aitab olla kannatlik ja lahke; mis paljundab ärevust, rahutust ja pinget; kuidas tunnete mõistmine saab luua suuremat meelerahu; mida peaks teadma ja oskama, et halvad või meelerahutud olukorrad ei lõhuks meid ennast ja meie suhteid.

Vebinarile eelnevalt ning vebinari ajal saate esitada Meelike Saarnale küsimusi meiliaadressil vebinar@delfi.ee.

Loe toimuva vebinari kohta rohkem siit