Vasakul peenra otsas on pere üks lemmikpõõsaid - kuldsõstar. See on õiteilus kevadel, maitsvate marjadega suvel ja värviline sügisel, SVEN ARBET
Villi ja Katrin Kaasiku aed Keilas jääb tänaval jalutajate eest elumaja varju. Ilmselt ongi nii parem, sest kui nähtaks seda kevadist ilu, ei saaks keegi enam sammugi edasi liikuda.
Kauni aiaga kuulsust kogunud Lülli Römer alustas Keilas maja ümbruse kujundamist 53 aastat tagasi. Nüüd, mil koos elab mitu põlvkonda, on Lülli usaldanud aia oma tütrele Katrinile. “Minu jaoks on kõik selle aia aastad ja aastaajad lemmikud. Varem, n-ö vene ajal, oli siin köögiviljaaed, millega sai end ära toidetud. Nüüd on rõhk rohkem iluaial,” räägib ta. Lülli ütleb, et tema ei sekku praeguse aia kujundamisse, annab vaid vajadusel nõu, ja sedagi pigem raamatupidamisküsimustes. Seda ala on ta nooruses õppinud. Selleks, et kõigil oleks ühel krundil hea, ehitas Katrini kuldsete kätega mees Villi oma perele endisesse garaaži hoovimaja. Lisaks ehitas ta mõlema pere maju ühendava silla ning rajas aiaterrassid. Nende kahe maja hoovi täidabki 1600 ruutmeetrit kevadist paradiisi. Võlvkaarteks pügatud viljapuude okste all pulbitsevat kevadlillede oaasi vaadates on raske uskuda, et kunagi oli selle aia keskmes kartulimaa ning servades marjapõõsaste rida. Katrini ja Villi maja esise terrassi asemel oli siis aga hoopis kasvuhoone. Katrin, keda kõik Katiks kutsuvad, on aia planeerimisest ja töödest rääkides väga tagasihoidlik.