Katrin Haiba Anni Õnneleid
Kuu esimesi öid kuldab jaanuari lõpu täiskuu, mis kutsub tegutsema südame ajel ja tegelema rohkem loovuse ja lastega. Järgmine on alles 2. märtsil.

Järgnevad kahaneva kuu nädalad aitavad elus ruumi luua: vabaneda liigsest tegevuste ja mõtete virvarrist ning lõpetada pooleliolevad tööd. 15. veebruaril (kell 23.05) on Kuu loomine Veevalajas – innovaatilised ideed leiavad viljaka pinna. Järgmised kaks nädalat kulgevad kasvava Kuu reipas taktis. Ka Eesti suur sünnipäev on kasvava Kuu ajal, tõotades kodumaale tõusvas joones arengut ja õitsengut.

Kuu esimesi öid kuldab jaanuari lõpu täiskuu, mis kutsub tegutsema südame ajel ja tegelema rohkem loovuse ja lastega. Järgmine on alles 2. märtsil. Järgnevad kahaneva kuu nädalad aitavad elus ruumi luua: vabaneda liigsest tegevuste ja mõtete virvarrist ning lõpetada pooleliolevad tööd. 15. veebruaril (kell 23.05) on Kuu loomine Veevalajas – innovaatilised ideed leiavad viljaka pinna. Järgmised kaks nädalat kulgevad kasvava Kuu reipas taktis. Ka Eesti suur sünnipäev on kasvava Kuu ajal, tõotades kodumaale tõusvas joones arengut ja õitsengut.