H&M Home Ülemiste keskuses Foto: Tiit Blaat
Jahedatel sombustel sügisõhtutel töölt koju vantsides on ütlemata mõnus mõelda, et kohe-kohe võid diivanile sooja teki sisse kerra tõmmata ja kallimale kaissu pugeda.

Kuum kakao, vihmasabin akna taga, päevamuljete vahetamine ja ühised lemmikseriaalid... Mida aga teha siis, kui kodus kedagi ootamas pole ja vallalisepõlve üksindus pimedal aastaajal tasahilju taas põue poeb?

Üksiolemine ei tähenda kindlasti üksildust, nii mõnigi meist ei ihkagi paarisuhet, vaid naudib iseolemise rõõme täiel rinnal. Või peab teadlikult suhetest pausi, et pärast väikest vaheaega end taas kiretormidesse heita.

Kes aga eelmainitute hulka ei kuulu ja salajas siiski pigem kaksi kui üksi olla igatseb, saab armastuse ligitõmbamiseks lihtsate nippidega ka koduseinte vahel õigele lainele häälestumisega algust teha.

 • Ära hoia magamistoas üksikuid asju – kõigel olgu paariline! Ühe lõhnaküünla asemele kaks, topelt padjad voodis, pildid õnnelikest paaridest ja võimalusel romantikaga seotud esemed toa „armastuse nurgas“ – Feng Shui järgi on selleks uksest sisse astudes diagonaalis vaadatuna parempoolne nurk.
 • Ka voodis peab ruumi olema kahele ning madrats võiks olla suur kaheinimese madrats, mitte kaks eraldi madratsit ühe kattemadratsi all.
 • Sama reeglit järgi nii elutoas kui köögis – paaris asjad loovad partnerluse energiat.
 • Värvidest eelista maalähedasi ja pehmeid beeže, kreemikaid varjundeid ning soojust õhkavaid pruune toone. Väldi võimalusel tumesinist, musta, rohelist ja halli. Aktsendiks vali marjapunased või korallikarva aksessuaarid.
 • Eriti võimsaks värviks peetakse virsikuroosat – see värv aitab luua tasakaalu ning tõmmata ligi õigeid inimesi, eriti kui oled seni vaid pahade poiste otsa komistanud ning igatsed nüüd hoopis siirast ja hea südamega härrasmeest.
 • Ole siiski ettevaatlik, et magamistuba liiga roosamanna-printsessi-buduaariks ei muutuks – säilita kõiges mõõdukus, ühel heal päeval peab siin toas end ka Sinu kallim koduselt ja mugavalt tundma!
 • Aseta kummalegi poole voodit öökapid, sest need tõmbavad ligi stabiilsuse energiat.
 • Kummalegi kapikesele pane tükikesed roosat kvartsi – neid ja teisi kristalle saad osta esoteerikapoodidest või tellida internetist. Roosa kvarts vabastab hirmudest, tõmbab ligi harmoonilisi suhteid ning aitab luua usaldust ja rahu.
 • Kindlasti ära hoia magamistoas pilte endistest kallimatest – vabasta oma meel mineviku taagast ja ole avatud uutele tutvustele.
 • Magamistoas ei tohiks olla liigset kraami, nagu näiteks riidehunnikud või raamatukuhjad. Pane iga asi õigele kohale, hoia tuba korras ning õhuta ruumi regulaarselt, et värske õhk võiks tuua endaga uut hingamist.
 • Elutoas jälgi, et iga mööblitükk oleks jalgadega kasvõi osaliselt vaiba peal, mitte vastu seina surutud, see soodustab suhtlemist ja muudab inimesed avatumaks.
 • Ja mis kõige tähtsam – jäta kõikjale ruumi võimalusteks. Mõtetes, südames ja kodus. Sest üsna varsti saabub keegi, kes sinna oma armastusega ära mahtuma peab.

Allikas: Textelle.ee