Uus-Jõeneeme, Vaila küla Foto: Uus Maa Kinnisvarabüroo
Elamu ja kõrvalhooned on loodud 2000 aastate alguses eesti vanast arhitektuuripärandist lugu pidavale perekonnale. Inspiratsiooni on saadud rehielamust ning traditsionaalsest taluarhitektuurist, mida on läbi teisenduste toodud lähemale kaasaja elule.

Elamu puhul on kasutatud ajaloolise palkhoone materjale, kus sarikad on leidnud oma koha katusekandjatena, seinapalgid elamu seinas ja katusekatteks olnud veesoontega lauad on sobivalt paigutatud elamu lakke siseruumides. Algse hoone laudvoodrit kasutades on valmistatud elamu uksed, jättes alles kõik algsed värvipinnad ning kattes ühtlasema tulemuse saamiseks need lasuurse värvilise kihiga.

Hoone interjööride ja fassaadide kujunduses on kasutatud julgeid värvikombinatsioone, kus need mõjuvad värskendavalt ja samas hooneid austavalt.

Kaasaegse kujundusega on lahendatud külalistemaja ning kahte jõesopi poolt ühendav sild. Traditsionaalse materjali kaasaegse kasutuse läbi liituvad need elemendid orgaaniliselt kogu tervikusse ja värskendavad üldpilti, vahendab kinnisvara24.delfi.ee.