Muinasjutuline kodu Pärnu linnas Foto: Remax kinnisvara
Uhke elamukompleks, kuhu kuuluvad palkmaja, kõrvalhoone, paadikuur, väliköök ja vaatetorn.

Tegemist on ideaalse maakoduga suvitamiseks ja paadisõitudeks, kalastamiseks, aastaringseks elamiseks või äritegevuseks näiteks turismitalu näol. Hoovis jagub ruumi kauni haljastuse loomiseks. Maja asub privaatses kohas, mida ümbritseb ühelt poolt meri ning teiselt poolt 0,5 ha heinamaa. See on ideaalne koht kus oma akusid laadida ja lõõgastuda või meeleolukaid üritusi korraldada, teisi häirimata. Aastaringse elamise kasuks räägib see, et Pärnu on kõigest 20 km kaugusel.

Marksa küla kasuks räägib kindlasti kaunis loodus ja rahulik keskkond. Naabruses asuvast suvilarajoonist on tänaseks mitmed majad ümber ehitatud aastaringseks elamiseks. Marksa küla pood, lasteaed ja kool asuvad 2-3 km kaugusel. Pärnusse saab mugavasti ka bussiga. Pärnusse sõit on umbes 20 km. Läheduses on ka korralikult taastatud Lindi kalasadam, kust hea õnne korral saab kalameestelt värsket saaki. Marksa külas käib aktiivne seltsielu, püsielanikud on sõbralikud ja kokkuhoidvad. Aga ka üldisemas plaanis pakub Pärnu maakond kindlasti palju võimalusi nii aktiivseteks tegevusteks, puhkamiseks kui kultuuri nautimiseks.

Ideaalne keskkond ka laste kasvatamiseks, kus on võimalus olla loodusega rohkem kontaktis. Kui oled mõelnud uue elukoha või oma äri alustamise peale, siis Pärnumaal leidub kindlasti kõike, mida oled igatsenud. Pärumaale igatsevad paljud puhkama ning meelt lahutama ja miks mitte valida see paik oma koduks ja äritegevuseks – vapustav loodus kaunite rannaaladega, männiluitemetsadega, looduslike liivarandadega, rabade ja põlislaantega.

Vaata kuulutust klikkides SIIA.