Foto Anneli Saluste
Eriolukorraga seoses jätame sel aastal Maakodu aiareisid Inglismaale ära. Reisid lükkuvad järgmisesse aastasse, aga kõik soovijad saavad oma koha säilitada.

"Ükskõik kui palju me juulikuus ka ei tahaks imelisele Inglismaa aiareisile koos minna, on praegu olulisem kui eales, et me kõik ilusti kodudes püsiksime ja oma aedade eest hoolt kannaksime," teatavad reisibüroo Go TRavel ja Maakodu oma klientidele. "Olgu need aiad siis olemas tegelikkuses või unistustes. Maakodu ja Go Traveli peamine soov on, et püsiksime kõik terved ja kodudes ning siinkohal teatame, et sel suvel me kahjuks Inglismaale ei reisi."

Kõik need, kes on broneerinud või ostnud reisi Maakodu Inglismaa aiareisile, võivad Go Traveli soovitusel toimida järgmiselt:

*Säilitate oma koha aiareisile 2021. aasta suveks ja hoiate koos kohaga juba tehtud ettemaksu meie käes. Go Travel pakub hinnagarantiid neile, kes selle valiku teevad. Uutele liitujatele sama hinda me tõenäoliselt pakkuda ei saa;

Loobute oma kohast ning Go Travel kannab ettemaksu Teile avalduse alusel tagasi.

Valiku palume teha kuu aja jooksul ehk hiljemalt 31.05.2020. Palun teavitage sellest reisikonsultanti, kelle abil end reisile registreerisite.

Lisainfo saamiseks palun kirjutage oma reisikonsultandile või maakodu@gotravel.ee.

Teie Go Travel ja Maakodu