Noorte ajaveetmise viisid Foto: Anni Õnneleid
Levikom pakub käesolevast nädalast Eestis uudsel VirtuaalFiiber püsiühendusel baseeruvat telepaketti Vaba Levi TV. Tegu on kaablivaba ja seetõttu eelkõige maa- ja hajaasustusega linnapiirkondade jaoks mugava lahendusega, mis sisaldab 25 telekanalit.

Uudne üle õhu leviv Vaba Levi TV on soodsaima hinnaga võimalus senise tasuta televisiooni vaatamiseks pärast Kanal2 ja TV3 vabalevist lahkumist 1. augustil.

Levikomi teleteenuste juhi Kuno Peegi sõnul sisaldab uus pakett kõiki Eesti kanaleid, venekeelseid kanaleid ja samuti spordi-, muusika-, uudiste, laste- ning looduskanaleid. Vaba Levi TV pakett on klientidele saadaval nii koos, kui ka ilma internetiteenuseta.

“Juhul, kui klient valib endale ilma interneti püsiühenduseta TV-paketi, siis sellele vaatamata saab ta kasutada tasuta internetti teleri vahendusel, arvutit vaja ei ole.”

Enamusel Vaba Levi TV paketis olevatel kanalitel on järelvaatamise võimalus ning mitmed TV-kanalid edastatakse HD-resolutsiooniga.

„Uudse telelahenduse maksumuseks on 4,99 eurot kuus ja kõikidel liitujatel on võimalik uudset teenust proovida ühe kuu jooksul tasuta,” selgitas Kuno Peek Levikomi teenuse eeliseid. Ilma internetita paketivariandi korral lisandub alusühenduse kuutasu.

Telelahendus toimib uudse, üle-Eestilise VirtuaalFiiber juhtmeta lairibavõrgu baasil, mis on samaväärne kaabliga fiiberühendusega ning on mõeldud just maapiirkonnas ja äärelinnas asuvatele era- ja ridamajadele, maakodudele ja taludele ülikiire, soodsa ja kvaliteetse interneti püsiühenduse tagamiseks.

Levikomi võrgutehnoloogia tagab ka selle, et telesignaal ei halvenda kodust internetiühendust. Mitmete täna juba turul olevate lahenduste puhul tähendab televiisori vaatamine tihti seda, et samaaegselt kvaliteetset telepilti ja internetiühendust kodumajapidamises saada ei õnnestu.

„Paljudes Eesti piirkondades on kaabelühenduse kodumajapidamisse toomine päris kallis ja aeganõudev. VirtuaalFiiberTM püsiühendusega liitumine on kaabelühendusest tihti rohkem kui 10 korda odavam, paigaldus võtab aega paar tundi ning saadaval üle Eesti sõltumata asukohast,“ tutvustas Kuno Peek.

Levikom on viimastel aastatel investeerinud miljoneid eurosid, sealhulgas üleriigilise kaablivaba lairibavõrgu arendamisse ning seetõttu suudab kvaliteetset teenust pakkuda kõikjal Eestis.

„Meie VirtuaalFiiber püsiühendus loob inimestele kohese võimaluse ka täisteenuse saamiseks, mis sisaldab lisaks televisioonile koos järelvaatamise, salvestamise ja kodukino võimalustega ka ülikiiret interneti püsiühendust, kodutelefoni, videovalvet, pilveteenuseid ja asjade internetti,” lisas Peek.