Liidia Bobkova
Väike 2,7 ruutmeetrine rõdu võib asendada aeda!

"Rõdul ma kasvatan lilli, kurke, tomateid ja paprikat. Natuke maasikaid ka. Igal hommikul ma teen rõdul hingamisharjutusi ja naudin hommikukohvi joomist värskes õhus. Õhtul aga naudin lillede aroomi ning imetlen päikeseloojangut. Igal aastal püüan kujundada rõdu erinevalt. Sellel aastal siis sedaviisi" kirjutab terrassi konkursile esitanud Liidia.

Ajakirja Maakodu ja sisustusportaali moodnekodu.ee ühine fotovõistlus “MEIE KODU 2018” toimub perioodil 1. aprill — 30. september 2018. Kandideerijate registreerimine lõpeb 20. septembril 2018. Erandina lõpeb kandideerimine kauneima aia kategoorias 20. augustil 2018.

Võistlusel saab osaleda üheksas kategoorias — saada pildid oma moodsast kodust, maakodust, elutoast, vannitoast, magamistoast, köögist, lastetoast, aiast või terrassist. Auhinnafond on kokku 9150 eurot. Võistluse peaauhinnad (KAUNEIM MAAKODU 2018 ja KAUNEIM MOODNE KODU 2018) on välja pannud Baltimaade suurim kodu- ja aianduskeskus Gardest. Kummakski peaauhinnaks on Gardesti 2000 eurone kinkekaart.

Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.