Terrass Sakus Brit Poldaru
Kahetoalise, Sakus asuva korteri avar terrass võimaldab nautida ümbritsevat loodust ja annab eluruumi korterile juurde.
Brit Poldaru

"Tegemist on lihtsa kahetoalise (48 m2)korteriga Sakus, kus elan mina, minu elukaaslane ja meie koer Iti. Otsus Kalamajast Sakku kolida sündis siis kui otsustasime endale võtta koera. Suured aknad, mõnus terrass (16 m2) ja ümbritsev loodus tegid selle valiku väga lihtsaks. Kodu sisustamisel oli eesmärk saada avar ja valgusküllane korter," kirjutab terassi konkursile esitanud Brit.

Brit Poldaru

Ajakirja Maakodu ja sisustusportaali moodnekodu.ee ühine fotovõistlus “MEIE KODU 2018” toimub perioodil 1. aprill — 30. september 2018. Kandideerijate registreerimine lõpeb 20. septembril 2018. Erandina lõpeb kandideerimine kauneima aia kategoorias 20. augustil 2018.

Võistlusel saab osaleda üheksas kategoorias — saada pildid oma moodsast kodust, maakodust, elutoast, vannitoast, magamistoast, köögist, lastetoast, aiast või terrassist. Auhinnafond on kokku 9150 eurot. Võistluse peaauhinnad (KAUNEIM MAAKODU 2018 ja KAUNEIM MOODNE KODU 2018) on välja pannud Baltimaade suurim kodu- ja aianduskeskus Gardest. Kummakski peaauhinnaks on Gardesti 2000 eurone kinkekaart.

Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.