Rõdu Pirital. Фото: частная коллекция
Tallinnas Pirital kaunistab üht eramaja rõdu, mis valmis vaid kolme päevaga.

Kandvaks tooniks on rõdul vahemereline valge, otsese päikese eest varjab istujaid kerge sirmkatus. Mööbel järgib rõdu nelinurkset joont ning isegi mõned konteinertaimed on väikesele pinnale ära mahtunud.

"Idee saime koos naisega Kreekas puhkusel olles," selgitab majaperemees Egon.

"Mõtlesime, et tahaks ka suveks omale rõdu, kus hea puhata ja hommikukohvi juua."

Ja nii see mõnus istumispaik, mis pakub võimalust aeg hetkeks maha võtta, sündiski.

Rõdu Pirital.
Foto: erakogu

Kui sinu aeda on sisse seatud kaunis terrass või tunned hoopis uhkust oma linnarõdu üle, siis haara kaamera ja osale fotovõistlusel “MEIE KODU 2018” kategoorias TERRASS.

Vaheauhinna võitja selgub rahvahääletusel augusti lõpus ja vaheauhinna, 250-eurose kinkekaardi on välja pannud Light24.

Light24 on välja pannud ka terrassi kategooria peaauhinna — 500-eurose kinkekaardi, mille võitja kuulutatakse välja novembris. Kategooria üldvõitja selgitab välja žürii. Kõik vaheauhindade võitjad osalevad ka finaalis. Terrassi vaheauhinna hääletusel osalemiseks saab fotosid saata kuni 20. augustini 2018.

Ajakirja Maakodu ja sisustusportaali moodnekodu.ee ühine fotovõistlus “MEIE KODU 2018” toimub perioodil 1. aprill — 30. september 2018. Kandideerijate registreerimine lõpeb 20. septembril 2018. Erandina lõpeb kandideerimine kauneima aia kategoorias 20. augustil 2018.

Võistlusel saab osaleda üheksas kategoorias — saada pildid oma moodsast kodust, maakodust, elutoast, vannitoast, magamistoast, köögist, lastetoast, aiast või terrassist. Auhinnafond on kokku 9150 eurot. Võistluse peaauhinnad (KAUNEIM MAAKODU 2018 ja KAUNEIM MOODNE KODU 2018) on välja pannud Baltimaade suurim kodu- ja aianduskeskus Gardest. Kummakski peaauhinnaks on Gardesti 2000 eurone kinkekaart.

Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.