Andra Halmann
"Minu terrass asub ühe tavalise kõrge Tallinna kesklinna maja katusel, kaheksandal korrusel. Usun, et pea igaühe kodukene mulle siit sõrmega viibates kätte paistab, siit kõike näen. Meid aga ei näe keegi kui vaid pääsukesed, kajakad ning päikesepaiste. Eks vahel ka mõni droon aga seda õnneks õige harva." kirjutab terrassi konkursile esitanud Andra

"Meie 23 ruutmeetrine terrass on meie suvine elutuba ning kui suveööd soojad ning külalislahked on siis ka lagedataeva magamistuba. Enne uinumist taevasse vaatamine on meie lemmik unejutt kindlapeale. Õnneks meisterasin sinna ka uhke unenägudepüüdja, mis halbade unede eest meid hästi kaitseb. Samuti on see ka olemise nautimise ning lillelistega jutlemise ning päikeselõõsapoisi paituste nautimimise koht.

Mulle väga meeldib kuidas igal taimel on oma iseloom just nagu inimestelgi ja nende elukese jälgimine on mu lemmik. Ühesõnaga kasvatan seal silmailuks õielisi ning maitsetaimi ja veel ühtteist suhupistmise ning kokkamise tarvis.Vabadel hetkedel vaid seal olelengi ja imetlen oma lilleliste ilu ja aroomi ning naudin mõnusat rahu ja vaikust keset linna. Igal suvel jälle armun oma terrassi uuesti ja uuesti! Minu hinge lemmiktuba on see kindlasti.

Elame siin kahekesi 4 aastase beebipoisiga. Kuigi tõepoolest, see on meie üürikodu ja juriidilised omanikud me ei ole küll. Ometigi suhtume sellesse kui oma kodusse, sest kui sul kodu polegi siis kas isegi kodutunnet sa ei vääri? Kodutunne ju tähtis on ja seepärast seda siin ka oma koduks peame, mida hinge ja armastusega pununud oleme." avaldab Andra oma mõtteid.

Ajakirja Maakodu ja sisustusportaali moodnekodu.ee ühine fotovõistlus “MEIE KODU 2018” toimub perioodil 1. aprill — 30. september 2018. Kandideerijate registreerimine lõpeb 20. septembril 2018. Erandina lõpeb kandideerimine kauneima aia kategoorias 20. augustil 2018.

Võistlusel saab osaleda üheksas kategoorias — saada pildid oma moodsast kodust, maakodust, elutoast, vannitoast, magamistoast, köögist, lastetoast, aiast või terrassist. Auhinnafond on kokku 9150 eurot. Võistluse peaauhinnad (KAUNEIM MAAKODU 2018 ja KAUNEIM MOODNE KODU 2018) on välja pannud Baltimaade suurim kodu- ja aianduskeskus Gardest. Kummakski peaauhinnaks on Gardesti 2000 eurone kinkekaart.

Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.