Poes on palju müslivalikut, nii puuviljade, pähklite, šokolaadi ja kes teab millega veel. Need kõik on maitsvad, kuid meie teeme kodus müslit ise. Peamiselt just sellepärast, et siis on ta just niisugune, nagu meile maitseb.

Isetehtud müsli hinnaks tuleb 2–2,50 eurot kg kohta, mis on tunduvalt soodsam kui enamikul sarnastel poest ostetavail tooteil.

Kuidas täpselt seda teha, saad kohe teada!