Iga kork on kaetud kangaga ning seejärel on neede üksteise külge kinni õmmeldud.
Suvel on mõnus õues süüa. Isegi kui ei ole eraldi grillinurka, ei sega ükski vägi lõuna- või veel parem õhtusöögi serveerimist õue.

Vabas õhus ei pea piirduma vaid külmade näksidega, isegi sooja toidu võib õue viia. Eriti mõnus on, kui saab laudlina murule visata ning toidud sellele sättida. Suvel ju võib endale lubada teistmoodi olemist.

Kui laual on kuumad road, läheb vaja ka kuumaaluseid, mida keedupoti alla sättida. Selle tarvis saab hästi ära kasutada klaaspudelite korke ning lisaks läheb veel tarvis ka pisut kangast.
Nutikas taaskasutusidee – pudelikorkidest kuumaalus.

Pille Hermann

Kuumaaluse valmistamiseks asetage kork kangale ning mõõtke selle katmiseks vajaliku suurusega kangatükk välja. Lõigake kangast ringid ning ajage niit 2–3 mm kaugusele kanga serva, asetage kork keskele ning tõmmake tugevasti kokku. Nii toimige iga korgiga, misjärel õmmelge korgid üksteise külge kinni.

Kangas võib olla ühevärviline, kuid huvitava tulemuse annab see, kui kasutate erinevaid toone ning sätite nende abil kokku kujundi. Juhul kui korke nii palju ei ole, võib nende asemel kasutada ka sama suurusega kannata nööpe.