Tugevad saalitoolide metalljalad sobivad hästi õuetoolidele. Villu Baumann
Kui esemetel endine otstarve mingil põhjusel ära langeb, võib neile anda uue ülesande. Kasutuna seisnud töölauast õpilasele sai prügikotihoidja ja vanadest saalitoolidest õuetoolid.
Vana metalljalgadega töölaua kohmakad jalad leidsid uue koha prügikotihoidjana. Laiuselt sama mõõtu oli pesumasinalt võetud kaas, mis oli vaja eemaldada, kuna pesumasin ei mahtunud muudmoodi töötasapinna alla. Kaanele kruvisin alla puitlati, lauajalgade metallkarkassi puurisin akutrelliga avad ja läbi nende ühendasin lati raamiga. Kaas hakkas liikuma mugavalt üles-alla. Jalgade ja ülemise raami ühenduskohale kinnitasin liistu, millel on läbiulatuvad kruviotsad prügikoti ühe külje fikseerimiseks, teise külje saab tõmmata raamile.

Veneaegsed raske metallkonstruktsiooniga ebamugavad saalitoolid olid algselt sametiga kaetud. Tugevad metalljalad aga sobivad hästi õuetoolidele. Seega esimesena eemaldasin toolide põhjad ja seljatoed. Põhjaraami sisse puurisin avad ja kinnitasin lauad põhja alt kruvidega. Vajadusel võib karkassi enne ka üle värvida.

Kui soovite toole panipaigas üksteise peale virnastada, siis ei tohi istmelauad külgedelt põhjaraamist üle ulatuda.