Taburetijalaga tugevdatud tool. Villu Baumann
Kui terrassil on katus, siis saab sinna viia isegi pehmet mööblit.

Vana mööbli puhul osutuvad sageli kõige nõrgemaks osaks lauajalgade kinnitused. Seda viga aga annab kergesti parandada, tuleb vaid leida sobiv hööveldatud lauamaterjal.

Mõõtke laua jalgu ühendava detaili pikkus ja saagige kaks ühepikkust lauajuppi. Täpsuse tagab elektrilise järkamissae kasutamine, kuid saab hakkama ka nurgiku ja tavalise käsisaega.
Mööblikruvidega kinnitatud tugevduslaud.

Märkige neljale lauajalale mööblikruvide asukohad ja puurige akutrelliga augud ette. Mööblikruvisid saab keerata kuuskantvõtmega. Paigaldatava tugevduslaua ülaserv võiks olla lauaplaadist umbes 30 cm madalamal. Kinnitage tugevduslauad kruvidega, seejärel ühendage need omavahel. Selline konstruktsioon muudab laua tugevaks, samas ei sega see laua taga istumist ja võimaldab endiselt toolid laua alla lükata.

Kui painutatud vineerist jalgadega tugitooli konstruktsioon on “väsinud”, saab seda tugevdada vanu taburetijalgu kasutades. Taburetijalg on saetud sobivasse mõõtu ja painutatud osa kinnitatud ülalt poldiga ja alt metallnurgikuga. Tugevdamise käigus sai tugitool ka uue katteriide ja puitosad uue tomatipunase värvkatte.
Mööblikruvidega kinnitatud tugevduslaud.