Väiksemasse raami paigutage peenemustrilised kangad. Suured lilled jäävad kaunid suuremas raamis. Pille Hermann
Vahel tahaks ruumis teha väikesi muutusi, et seda veidi värskendada. Üks võimalus on näiteks paigutada seinale uutmoodi, ruumiga harmoneeruvad pildid.

Köögiseinale riputatud seinapildid, mida hommikul kohvi joomise ajal silmitsed, tekitavad uutmoodi meeleolu. Uue pilgupüüdja saab üsna kiiresti ning väheste vahenditega valmis teha. Edasi võib juba rahulikumalt läbi mõelda, mida veel ruumi värskendamiseks annab ette võtta.

Lihtsad seinapildid on tehtud kenadest kangastest ning vanadest pildiraamidest. Kui selliseid raame kodus tagavaraks ei ole, siis eri kuju ning mõõtudega raame leiab teise ringi poodidest.
Valige välja kangad ning raamid.

Pille Hermann

Kui teil pole kommet kangaid koju varuks osta, võib piltide tegemisel kasutada ka pluuse, seelikuid, pükse, mis on oma aja ära elanud, kuid nende muster ning värv armsaks saanud.

Pildi tegemiseks asetage raam kangale ning lõigake vajaliku kuju ning suurusega tükk välja, jättes ka piisavalt varu raami sisse paigutamiseks. Seejärel pange see raami, tõmmake pingule, nii et ei jääks volte ning asetage seinale.

Kui naela ei raatsi seina lüüa, võib valmis pildi asetada ka aknalauale, nii saab veelgi lihtsamalt.