"Mida sa täna hommikuks sõid?" küsib Siimu sebra Andrease pikkade hammaste ja punaste silmadega tegelaselt. "Ei olegi veel söönud, söön hoopis sinu ära!" vastab Andreas. Maakodu
Igaühes meis istub teatripisik, ning kindlasti huvitavad ja päris enda mõtted. Teatrikuul võiks need lustlikul moel kuuldavale tuua – nali on ju terviseks!
Kodu on nagunii päevast päeva üks teater. Siin on nalja ja nuttu, draamat, ehk isegi tsipake hirmu, kui pimeda toa etendus mõnikord kavva võetakse. Massistseenid sünnipäevadel, monoloogid vanematelt, mõnusad dialoogid söögilauas ning muinasjutuvestjad õhtul voodiserval. Kui igapäevases koduses virvarr-etenduses ei ole antud peaosa, tuleb see võimalus endale ise luua. Selleks puhuks on vaja lava, et ise ja ka teised pereliikmed saaks nautida kõigi tähelepanu ning rääkida, mis keelel ning miks mitte ka südamel. Püstijalakoomikul aitab lugusid vesta naljakas ja kindlasti kõigi pilke köitev sokinukk. Lavaks saab kujundada näiteks akna ees rippuvad kardinad. Siduge kardinad paelaga punti ning kinnitage kardinate nurgad keskelt haaknõela või nööpnõeltega, mille tagant ka kõige häbelikum sokinukk oma rolliesitusega hästi hakkama saab.