Sõbrapäeva peol võiks kaaslasi rõõmustada väikeste üllatustega. Anu-Triin ehib raagus oksi südametest ketiga, Lisanne piilub, mis sõnum peitub Ellen Ingridi ümbrikusse peidetud sõnumil. Birgit Püve
Sõbrapäeva ei tohi niisama mööda lasta, sest lõbusa ja mõistva kaaslase heaks pole ükski pingutus liiast. Katame talle üllatustega laua!
Uhke serviis või lauakaunistus võiks olla mitte vaid erilisteks puhkudeks, vaid erilistele inimestele ehk oma perele või sõpradele ja iga päev. Isegi hommikusöögi, tee ja küpsiste pakkumise võib muuta pidulikumaks ning eriliseks mõne väikese trikiga. Näitame oma sõpradele ja lähedastele, kui väga me neist hoolime ning kui hästi neid tunneme. Kõigile meeldivad vahvad üllatused, mis rõõmustavad nii silma kui südant. Näiteks vaadake, mis juhtub, kui taldrikul ei oota mitte söök, vaid hoopis salajas hoitud üllatus. Keset talve leidub looduses tuule murtud raagus oksi. Sellise kimbu saab vaasi tuua ning nutikalt kaunistada paberist südametega. Sellise laua taga maitsevad eriliselt hästi nii kiluvõileib, kaeraküpsis kui keedumuna.