Sel laupäeval esmakordselt toimuva Black Food Festivali raames valitakse välja parimad mustad toidud ja joogid. Võistlustulle asuvad näiteks mustad tacod, jäätised, burgerid, käsitööõlled ja palju muud isuäratavat. Delfi toimetuse zürii asus juba musta pudingut hindama.

“Väga paljud kokad ja toitlustajad pakuvad festivalil spetsiaalselt selleks päevaks loodud sööke ja jooke ning nende pingutuste tunnustamiseks anname parimatest parimatele ka auhinnad,” selgitab Karin Lillemaa festivali korraldusmeeskonnast. “Loodame, et nii mõnedki lemmikuks osutunud maitsenaudingud leiavad edaspidi oma koha ka söögikohtade põhimenüüs.”

Et maitseskaala saaks festivalil lai, pakub Oma Maitse koos Terega välja töötatud erilist musta pudingut. Kõik huvilised saavad festivalile seda toodet tasuta maitsma tulla! Tegemist on tootega, mis poodidesse müügile ei tule ja seda serveeritakse teile ainult ühel päeval!

Oleme oma musta pudingut andnud testimise korras paljudele ka juba maitsta ja kõik on vaimustuses. Lapsed teevad totsikud lausa piinlikult puhtaks, nii et pärast on kõigil keeled lausa mustad. Puding on värvitud mustaks söetabletiga, mis teatavasti puhastab organismi jääkainetest ning väikeses koguses teeb see meile lausa head.

Vaata, kuidas Oma Maitse välk-žürii hindab musta toitu ja kütab emotsioone laupäevaseks Black Food Festivaliks.

Kohtumiseni musta toidu peol! Seal kohtud kõige loovamate toiduala inimestega ja saad oma maitsemeeled ka proovile panna!

Black Food Festivali piletid on müügil ticketer.ee, OSTA SIIT.