Kas teadsid, et Kamado Joe grillid on palju enamat, kui tavaline söegrill? Miks, sa küsid. Sest kui vaatad õue, võib tunduda, et sellise ilmaga grillima küll tasu hakata, kuid Kamado Joe grillidega ei ole takistuseks isegi külmakraadid. Grillmeister Enn Tobreluts õpetab seekordses grillisaates sind looma tõelist lihanautija unistust!

Nälg teeb tigedaks, nagu öeldakse. Selle vältimiseks valmistame mitu erinevat liharooga. Tunduvad küll nime järgi keerukad, kuid tegelikult on need mõningase pealehakkamise puhul maitsvad ning valmistamiseks sobilikud igaühele!

Picanha

Maitsesta liha Vrnturini Goccia Nera 8 aastase balsamiiko, soola ning pipraga. Lükka liha vardasse ning tõsta ahju, alguses pisut madalamal kuumusel, hiljem pruunistamisel korraks kõrgemale temperatuurile. Aega kulub umbes 40 minutit.

Söesteik

Steigitükid maitsesta soola ja pipraga, ning küpseta neid otse süte sees. Minut mõlemalt poolelt - nii valmib ootamatu ning põneva maitsega medium liha.

Ribeye steik kondiga

Kõige tähtsam - ära maitsesta steiki soolaga enne küpsetamist, vaid pärast. Alusta taaskord küpsetamisel madalamal kuumusel - nii saab liha ette küpseda ning alles siis kõrgem temperatuur!

Tomatid

Kobartomat maitsesta soola, pipra ning basamicoga. Määri kergelt kokku ja tõsta grillile.

Šampinjonid Merevaiguga

Täida seened merevaiguga, maitsesta chillimaitseainega. Seened tõsta grillile ning lase neil seal olla mõned minutit - nii et seened saaksid pruuniks ja sulatatud juust sulaks täiesti ära.

Pakchoi ja Rooma kapsas

Määri kokku õliga ning soola ja pipraga. Mõlemale võid kallata ka roosat balsamicot. Lase marineeruda 10-15 minutit. Pakchoi tahab saada grillmiseks umbes 10 minutit, rooma kapsas ca 10 minutit.