Saatejuht Liisa langetamas rasket otsust: Negroni või Tom Collins? Foto: Keiu Virro
Joogisaade "Vala välja" tähistab kümnendat sünnipäeva! Tähistamiseks sobivad mõnusasti erinevad kokteilid (jah, ka kümneaastasele, juhul kui ta on podcast) ja eriti mõnus oleks neid teha oma kodus. Oma kätega. Küsite, kust alustada? Pange aga saade käima, kohe selgitame välja!

Martinil, Liisal ja Keiul on seekord külas seitsmekordne Eesti baarmenide meister Helger Aava, kes selgitab, milline võiks olla kokteilihuviliste kodune baaskomplekt. Seda nii erinevate vidinate (mensuuride, šeikerite, klaaside), jookide kui vajalike tsitruseliste poolest. Ja loomulikult räägime ka sellest, kuidas ikkagi õigesti šeikerit kasutada. (Kahe käega, sõbrad, kahe käega!) Räägime sellestki, millised on vahendid, mis on igaühel niigi kodus olemas ja millega saab suurema osa spetsiaalsetest vahenditest asendada.

Pange saade käima ja kuulake, kuidas meil koduse baarikapi kokkupanek õnnestub. Helger valmistab ka kolm baaskokteili, mis on ideaalsed stardiks kokteilimaailma sisenemisel, igaüks saab nendega hakkama.

Küsimused, selgitused, lisandused ja parandused aadressile vala@delfi.ee.

Jälgige meid ka Facebookis - www.facebook.com/valavalja