Sandra Daškova
Sandra Daškova tahtis näha, kas ta suudab toitumise osas järjepidev olla ning kolm korda päevas süüa ja tellida kõik need toidukorrad Woltiga. Seetõttu võttis ta vastu väljakutse ja veetis nädal aega Woltiga.

Sandra hindas enim seda, et sai köögis vaaritamise asemel palju aega perega veeta. “Woltis on selline suurpärane võimalus nagu toidu ette tellimine. Kasutasin seda mitmeid kordi ning läksin restorani kohapeale sööma. Jäi vahelt ära pikk ootaeg. Wolt andis mulle rohkem aega tegeleda enda asjadega ning võimaluse mitte aega kulutada söögitegemisele,” ütles Sandra.

Proovi Sandra lemmikuid, mis on hetkel Woltis eripakkumises!

Poke Bowl – tuunikala kauss. Nii palju erinevaid värskeid ja tervislikke asju ühes kausis. Ja kõik nii maitsev ning suurepäraselt kokkusobiv!

Vapiano – pizza Diavolo. Natuke vürtsikas, väga mahlane, pisut krõbe ning kindlasti mõnusalt kõhtutäitev!

Sushi Plaza – hiidkreveti tempura. Kas oled seda juba proovinud? Lisaks krevettidele toovad sellesse küpsetatud sushisse särtsu porru ja karrikaste, mis loovad põneva koosluse.

Mack Bar-B-Que – crispy wings. Me teame, juba mõte kanatiibadest paneb neelud jooksma ja kui tegemist on veel eriti krõbedate tiibadega, tuleb need kohe tellida.

Villa Thai – shrimp thod. Natuke vürtsi jahedasse sügisesse kulub alati ära! See mõnus roog sobib nii snäkiks kui riisi või nuudlitega toekaks eineks.


Japanese Food Yui – Philadelphia maki. Klassikaline maki, mille headus on tuntud vist kõigile sushi-sõpradele.