Foto: Wolt
Keerulisel ajal on oluline toetada oma lemmikuid, et aidata neil vee peal püsida. Kojuveoplatvormid, nagu Wolt, on nüüd kogu restoranisektorile tavalisest veelgi olulisemad ja samal ajal on restoran-partnerid Wolti jaoks üliolulised.

On tõsi, et praegu vajavad restoranid kõige enam tellimusi, sest paljud neist on kaotanud 50–80 protsenti oma käibest.

Seetõttu oleme Woltis rakendanud erinevaid tegevusi ja suunanud kogu oma fookuse sellele, et restoranide tellimuste arvu kasvatada. Kaks kõige suuremat projekti Wolti jaoks on praegu kojuveo tasude kärpimine ja kampaania #toetankohalikku.

Kojuveo tasu kärpimine

Kui varem tuli kõige pikemate kojuvedude eest maksta kuni 7,90 eurot, siis nüüd otsustasime vahekulu katta ja langetada kojuveo tasu maksimaalse piiri 3,90 euro peale.

See tähendab, et kui tellid enda kodust isegi kuni 6 km kaugusel asuvast lemmikrestoranist, maksad kojuveo eest ikka 3,90 eurot.

Samal ajal jääb lähedalt tellimine sama soodsaks kui enne.

#toetankohalikku eripakkumised

Lisaks kojuveo tasu kärpimisele panime koos restoranidega kokku #toetankohalikku pakkumised. Iga kombopakkumine maksab sulle 19,90 eurot, millele lisandub tasuta kojuvedu. Kampaanias osalevatest restoranidest on kojuvedu tasuta ka siis, kui tellid vähemalt 19,90 euro eest midagi muud meelepärast.

Vaata pakkumisi Tallinnas SIIT ja Tartus SIIT.

Esmapilgul võib tunduda, et lihtsaim viis restorane toetada on alandada nende komisjonitasu. Reaalsus on aga see, et kärpides komisjonitasusid, suurendame enda kahjusid ning võtame võlgu enda ja oma partnerite tulevikust.

Anname kõik, mis meie võimuses, et oma partnereid sellel raskel ajal abistada. Kahjuks ei ole komisjonitasu langetamine aga üks võimalikest ega ka kõige tõhusamatest tegevustest. Väike illustratsioon: keskmisele Wolti restoran-partnerile viis lisatellimust päevas võrdub restorani jaoks sama finantsilise süstina nagu nende komisjonitasu poole võrra vähendamine. Peame äärmiselt oluliseks seda, et suudaksime olla jätkusuutlik ja toetav partner ka tulevikus.