Paks, haige ja peaaegu surnud ekraani kuvatõmmis
Eestisse oma striimiga levinud Netflix pakub äärmiselt võimast valikut erinevaid toiduga seotud dokumentaalfilme. Nende hulgast leiame ka Austraaliast pärit filmimehe ja kirjaniku Joe Cross'i äärmiselt personaalse loo mehe eneseotsingutest läbi toidu ning motivatsioonist end terveks ja õigesse kehakaalu süüa.

Film "Paks, haige ja peaaegu surnud" räägib loo ülekaalulisest, steroididest pungil ja raskekujulist autoimmuunsushaigust põdevast austraallasest Joe Crossist, kes otsustab viimase õlekõrrena haarata kinni totaalsest elumuutuses - ta võtab ette 3000 miilise teekonna mööda USAd, kaasas vaid mahlapress, plaan juua ja toituda 60 päeva vaid värskest mahlast ning ravida end terveks. Joe kohtub teel huvitavate inimestega, kellele tema suudab anda motivatsiooni kaalu kaotada ja oma elu ümber pöörata ning saab ka ise jõudu võita tagasi oma tervis ja elu.

Netflix pakub veel suurt valikut teisi toidudokumentaalfilme. Tegime neist Maitsed.ee portaalis ka ülevaate: Eestisse levinud Netflix pakub palju vaatamist ka toidufännidele!

* * *

TOIDUFILM "Paks, haige ja peaaegu surnud" ("Fat, Sick and Nearly Dead", 2010)
IMDB reiting: 7,6/10

Žanr: Toidudokumentaal
Riik: Austraalia/USA

Lavastaja, produtsent ja peaosatäitja: Joe Cross

Vaata toidudokumentaalfilmi "Paks, haige ja Peaaegu Surnud" treilerit:

Kui sul juhuslikult Netflixi ei ole, siis on film saadaval ka tasuta Youtube's. Vaata tervet filmi "Paks, haige ja Peaaegu Surnud":