Söö palju jaksad pizza buffet
Eelmise aasta lõpus avati Tallinna kesklinnas, Gonsiori 10, esimene söö palju jaksad pizza buffet. Selle aja jooksul on paljudest Best pizza buffet klientidest saanud püsikülastajad. Mis on need peamised põhjused, miks nad soovitavad seda söögikohta külastada?

Kõht saab alati täis!

Kindlasti on kõigil ette olukordi, kus tellitud praad või salat kas ei täida kõhtu või tahaksid midagi veel lisaks süüa, kuid mitmekäiguline eine läheb liialt kulukaks. Sellist muret söö palju jaksad buffees ei ole!

Natukene vähem kui 10 euro eest ja lõunapausidel vähem kui kuue euro eest on võimalik Best pizza buffees valida erinevate toitude vahel ja süüa kõike nii palju kui ise soovid. Alusta einet näiteks supi või enda kokku pandud salatiga. Valida saab paarikümne erineva komponendi vahel. Edasi võid proovida kas aasiapäraseid toite, kanatiibu või pitsat. Lisaks on hinnas ka piiramatus koguses joogid.

Võib küll tunduda, et mõni praad on mujal veidi odavam, kuid tavaliselt ostetakse joogid söögile ikka lisaks ja kui lisada jookide tasu, siis on Best bizza buffees mõistlik einestada, eriti kui on soov proovida erinevaid toite.

Lastega külastamine on lihtne

Best pizza buffet menüüs on olemas ka kõik laste lemmikud. Lapsevanemad on õnnelikud, et ei pea tellima ühte praadi, mida laps tihtilugu hiljem ei taha, vaid on võimalik valida kõike, mida põnn parasjagu soovib. Lastele on soodsamad hinnad ning hind sisaldab ka piiramatus koguses karastusjooke ja piima. Laps saab ise valida, mida soovib ja jääb ära teistes restoranides tihti tekkinud mure — mis saab siis, kui laps tellitud praadi ei tahagi.

Suurepärane söögipaus seminaride ja koolituste vahel või lihtsalt sõpradega koosviibimiseks

Hea võimalus maksta iga seminaril — koolitusel osaleja eest buffet-tasu ning ei pea pead vaevama eelnevalt tellitava kogusega või sellega, et mida keegi täpselt süüa soovib. Toiduvalik Best pizza buffees on kokku pandud erinevaid maitseid arvestades, nii et ka suurematel seltskondadel oleks võimalik koos tulla, sest mida suurem on seltskond, seda keerulisem on ühte parimat menüüd leida. Sama on ka pitsade valiku osas: esindatud on enamlevinud pitsad, kuid on võimalus saada ka erisoovidele vastavat pitsat, kui vaid soovist teenindajale teada anda.

Best pizza buffet menüü ja valik uueneb pidevalt, seega jälgi Best pizza buffet tegemisi ka Facebooki lehel.