Anni Rahula Foto: Jaanus Lensment
Jalgpallikohtunik Anni Rahula andis sotsiaalmeedia vahendusel teada, et võtab ette eksperimendi, kui minimaalne saab olla kuu aja jooksul pere toidule minev kulutus.

Kodus kokkamine on igati väärt mõte, sest nii valmib perele kõige parem ja puhtam toit ning omatakse ülevaadet kulutuste osas. Kui sahver, külmik ja köögikapid on toiduvarusid täis, siis läheb vaja vaid pealehakkamist ja häid retsepte (selle osas saame aidata). Kooskokkamisel saate veeta kvaliteetaega perega ja tore on see ühine söögilaua taga maailma asjade arutamine ju ka!

View this post on Instagram

Foooood..😍||| See mõnna hommikusöögi pilt Prantsusmaalt sobib mu järgmise jutuga suhteliselt hästi. 👇 Kui kõik andsid uue aasta puhul lubadusi, siis ma ikka ka mõtisklesin veidi. Ja mõtlesin välja, et iga kuu teen midagi põnevat ... ja kasulik võiks see ka kuidagi olla. Esimesel kuul vaatan kulutustele otsa. Täpsemalt, kui vähe suudan toidule kuus kulutada. Puhas huvi! See on ka pàris praktiline, sest toitu kodus on ka jääkapis see igavesti ei säili. 💲 Rahalised eesmärgid ka: Liiga optimistlik: 0€ Ideaalne: 50€ Olen rahul: 100€ *max 🤓 Hetkel on 6.01 ja olen 0€ peal. (ei olnud kaval. alustasin kuud üpris tühja külmikuga. jääkapp on õnneks täis) 💭 Eesmärke on mitu: planeerida paremini ja minimaliseerida toitu, mis läheb vanaks; proovida uusi retsepte; kokkuhoid oleks ju ka tore; kasutada ära varud, mis meil kahes jääkapis ja kuivainetele kuuluvates sahtlites on... Ahjaa, kui lapsele on midagi vaja, siis see on ostmisel prioriteet! Edu mulle. Edu Sulle @theclavia 🤣

A post shared by Anni Rahula (@annirahula) on

Anni Rahula märkis, et oleks liiga optimistlik, kui tal kuu aja jooksul kulub toidule O eurot, ideaalne oleks 50 eurot ja rahul oleks ta, kui summaks kujuneb maksimaalselt 100 eurot.

Rahula seadis endale eesmärgiks planeerida paremini ja minimaliseerida toitu, mis läheb vanaks ning proovida uusi retsepte. Ta kirjutas postituses, et kokkuhoid oleks samuti tore ja lisas, et ära tuleks kasutada varud, mis pere kahes jääkapis ja kuivainetele kuuluvates sahtlites on.