Foto: Shutterstock
Parim valentinipäeva kingitus on kalli inimesega koos veedetud aeg. Kvaliteetaega saab aga veelgi erilisemaks muuta näiteks koos kokates, hommikusööki voodis süües või õhtusööki kahele küünlavalgel kodus nautides. Jagame lõbusaid ja maitsvaid nippe, mida romantiliseks ajaveetmiseks ette võtta!

1. Magusa vahvlite kutsuv lõhn, mis valgub üle terve kodu

Foto: Shutterstock
Võta kapist välja vahvlimasin ja küpseta hommikusöögiks unistuste vahvlid. Varu vahvlite juurde dekadentlikke lisandeid maasikate, mustikate, banaani, vahukoore ja iirisekastme näol.

2. Minge koos kallimaga või üksinda keraamikatundi

Foto: Shutterstock
Valmistage koos kallimaga kaunis keraamiline anum. Üllatage oma partnerit kohvitassi või pudrukausiga, millel on tema nimi. Garanteeritult saab sellest kingisaaja lemmikanum ja teie kui autor püsite kogu aeg meeles!

3. Küpsetage midagi maitsvat

Foto: Shutterstock
Kodune söögikord on üks sõbrapäeva veetmise võimalusi. Võiksite kaaluda koos kalli inimesega magustoidu valmistamist. Küpsetamine on suurepärane viis koos aega veeta.

RETSEPT | Suus sulav mandlikook

Mandlilaastud ja koorekreem küpsevad ahjus karamelliseks ja täiesti vastupandamatuks maiuspalaks.

4. Sööge hommikusööki voodis

Foto: Shutterstock
Üllatage kallimat sõbrapäeval maitsva (hilise) hommikusöögiga. See on tavapärasele, kiirustamist täis hommikule mõnus vaheldus.

Siit leiate mõningaid maitsvaid ideid:

HOMMIKUSÖÖGISOOVITUS: Perfektne munapuder saial seente ja tomatitega

KIIRE HOMMIKUSÖÖGI SOOVITUS: Kahe minuti Prantsuse röstsai ehk French Toast

KIIRE HOMMIKUSÖÖGI SOOVITUS: Benedikti munad, mida ei saa untsu keerata

5. Taaslooge oma esimene kohting

Foto: Shutterstock
Minge tagasi sinna, kus te esimest korda kohtingul käisite. Tellige samu jooke ja sööke ning veetke meeldejääv õhtu!

6. Valmistage koos õhtusöök

Foto: Shutterstock
Eriline kodune söögikord võib olla palju romantilisem kui restorani külastamine. Isegi kui kumbki teist ei hiilga kokaoskustega, saate siiski valmistada meeldejääva romantilise õhtusöögi, mis mõlemale meeldib. Üllatage oma partnerit näiteks südamekujulise pitsa või koogiga. Võite valmistada ka sõrmetoite (südamekujulisi minikoogikesi), mida saate üksteisele ampsamiseks pakkuda. Jagage armastust läbi toidu!
Foto: Shutterstock
Romantiline õhtusöök, millega niidad oma kallima jalust

7. Minge kokanduskursusele

Foto: Shutterstock
Kas sooviksite ehk mõnda kokandusalast oskust täiendada või juurde omandada? Võtke partner kaasa ja mingi näiteks koos trühvleid valmistama või martsipani maalima.