Crafter's Gin Flower Botanicals. Liviko
Maailma suurim trendidele pühendunud veebiajakiri, enam kui 60-miljonilise lugejaskonnaga TrendHunter.com kirjutab Livikos loodud Craftersi unikaalsest džinnist, mis muidu on vaskset tooni, kuid muutub tooniku lisamisel roosaks.

Crafter´s Aromatic Flower džinn on alguset lõpuni Eestis välja mõeldud ja loodud. Uut džinni tutvustas Liviko esmakordselt maailmale oktoobri alguses Cannes´is rahvusvahelisel messil ning põhjustas suurt elevust unikaalse värvimuutusega, vahendab Mood.ee.

Džinni koostises on 12 hoolikalt valitud maitsetaime ja käsitööna valmistatud destillaate. Kibuvitsaõite kroonlehtedest valmistatud tõmmis sisaldab looduslikku pigmenti, mis annab džinnile kuldse värvuse ja klassikalises kokteilis toonikuga muudab joogi heleroosaks.

Needsamad kibuvitsaõied ongi maagilise värvimuutuse põhjuseks. Kroonlehtedes on naturaalset pigmenti, mis reageerib pH-taseme muutusele värvimuutusega. Kui sellisele džinnile lisada toonikut, siis selle happelisus ja värv muutuvadki.

Crafter’s Aromatic Flower džinn kuulub Crafter’s premium džinnide perekonda, mille kuulsaim liige Crafter’s London Dry gin võitnud mitmeid auväärseid tiitleid nii Eestis kui maailmas.

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga, alkohol võib kahjustada sinu tervist.