Foto: Shutterstock
Oma Maitsel on palju toredaid sõpru ja me kutsume teid üles pildistama ning jagama, mida te viiruse vältimise ajal kodus püsides süüa teete. Oodatud on fotod erinevatest toitudest - vormiroad, supid, salatid, koogid, tordid, küpsised jne. Kui olete teinud süüa Oma Maitse retsepti järgi, siis jagage meiega valminud roast pilti.

Piiluge külmutuskappi, sügavkülma riiul võib mõnikord üllatada ja peita endas näiteks jõuludest ununenud piparkoogitaina! Kevad on küll käes, aga tänase kauni lumesaju juurde sobib piparkoogitegu suurepäraselt! Näitlejatar Jekaterina Novosjolova tegi sotsiaalmeedias toreda postituse just selle maiuse teemal.

Foto: Kuvatõmmis Facebookist
"Kõik seisab! Pean ju kuidagi oma loomingulisust soojalt hoidma. Etendused jäeti ära, Kumu hetkel kinni. Puškin kirjutas 1830. aastal koolera puhangu ajal karantiinis olles oma kuldsed teosed valmis, nende seas on "Jevgeni Onegin". Nii et, то ли ещё будет!" kirjutas Jekaterina.

Natukene inspiratsiooni kokkamiseks:

1. Lihtne retsept, mis muudab eelmise päeva kartulipüree ülimaitsvaks

Foto: Rita Osa

RETSEPT | Kartulipudrumäekesed Cheddari juustu ja tüümianiga

2. Koondasime retseptid, mille abil saate teha põnevaid toite, suupisteid ja maiustusi, mis teevad tuju heaks! Kui on hea tuju, siis hoiab ka haigus eemale!

31 MAITSVAT RETSEPTI | Kartul, kaer, kruubid, hakkliha, tatar, kikerherned, kuivatatud puuviljad – mida nendest süüa teha?

Head kokkamist ja püsige terved!