Foto: Shutterstock
Londonis asuv kohvik "EL&N" avati 2017. aasta augustis ja selles on ühendatud nii toitumine kui elustiil. Nüüdseks on kohvikul 8 filiaali, oma riidebränd ning see on Instagrami järgi üks kõige silmatorkavamaid kohti linnas. "EL&N-i" ukse taga vonkleb küll tihti järjekord, kuid sissepääsu ootamine on seda igati väärt!

Kuid populaarne pole mitte ainult "EL&N-i" pastellroosa sisustus. Ka kohvikus pakutav söök ja jook flirdib kaameratega, leides ohtralt kajastusi sotsiaalmeedias. Otse loomulikult saab ka viimaste puhul rääkida roosast värvitoonist.

Kohviku üks enim müüdud jooke on Rose Spanish Latte. Seda valmistakse roosiveest, kondenspiimast ja peedimahlast ning serveeritakse koos väikese purgi safranisiirupiga, et lisada joogile pisut magusust. Kui tahate magusale ja roosale vinti veel peale keerata, siis valige Red Velvet Cake Latte. Selle näol on tegemist magustoiduga joogi kujul, koostisosadena kasutatakse punase sametkoogi siirupit ja šokolaadi ning tekstuuri ja edevust lisab joogile vahukooremüts.

View this post on Instagram

Dessert never looked sweeter 🍰

A post shared by EL&N LONDON (@elan_cafe) on

Kui satute Londonisse, siis teate, kuhu sammud seada! Seda eriti lähenevat valentinipäeva silmas pidades!!

Jätkame värvidega punase gradatsioonis, siin on mõned retseptid inspiratsiooniks:

ISUÄRATAV! Punane sametkoogike

RETSEPT | Mõte argiõhtuks: Lindströmi lihapallid sinepi-seenekastmes

Allikas: Delish